SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc dla biegacza :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 234 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3681
Witam Was !
Jak to sie mowi, jestem nowy na forum i mam nadzieje, ze zabawie tutaj na dluzej.
Tyle tytulem wstepu, teraz do rzeczy. Troche o sobie :
Wiek : 19
Wzrost : 181
Waga : 61
Tryb zycia : cholernie aktywny :) Na codzien trenuje biegi dlugodystansowe, dodatkowo w weekendy gra w pilke halowa.
Jak widac szczuply ze mnie facet. Wina genów (ojciec tez w latach mlodosci do gladiatorow sie nie zaliczal) oraz tego, ze tego ruchu jest w moim zyciu sporo.
Nie mam dokladnie opracowanej diety. Jako biegacz skupiam sie na tym, zeby pochlaniac jak najwieksza ilosc weglowodanow. Co za tym idzie zaniedbuje troche bialka i przede wszystkim tluszcze - moze i w tym upatrywac nalezy przyczyne takiej, a nie innej wagi.
Chcialbym jednak to zmienic, poprawic swoja sylwetke, podniesc wage troche do gory. W tym celu odwiedzilem temat : https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947-s17.html
Nawiazalem tam do swojego problemu, nie chcialem jednak zasmiecac tamtego tematu swoim problemem. Chcialbym skozystac z tamtego planu.
Takze spytam tutaj. Jak to wszystko dobrze zgrac, by nie zaniedbac biegow dodatkowo porpawiajac sylwetke ?

Z gory dziekuje za pomoc.

Zmieniony przez - Radek_Bdg w dniu 2008-05-23 12:13:19

Zmieniony przez - Radek_Bdg w dniu 2008-05-23 12:14:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 371 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25498
tu masz link do ćwiczen które możesz wykonywac w domu
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp
moim zdanie wina leży w złej diecie.
jeżeli chcesz byc dobry w biegach długodystansowych to musisz sie pogodzic z byciem chudym, nabranie masy moze ci tylko zaszkodzić

Maszeruj albo giń !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium