SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc ćwiczenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1130

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

18

Waga

105

Wzrost

187

Cel treningowy

Masa mięśniowa,

Staż treningowy na siłowni

6 miesięcy

Uprawiane inne sporty

MMA,Zapasy

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia

Dieta

narazie brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

nie

Zażywane suplementy

Białko,BCAA,Carbo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 269
Witam mam 18 lat ważę 105kg mam 187cm na siłownię chodzę od 6 miesięcy 3 razy w tygodniu: wt,czw,sob.(trening nA MASĘ)Wykonuję następujące ćwiczenia:
A.Klatka-wiciskanie sztangi na ławce prostej 4x10
Rozpiętki 4x10
Biceps-Młotki 4x10
Modlitewnik 4x10
plecy-drążek do karku 4x10
wiosłowanie 4x10
przedramię-uginanie nadgarstka 4x10

B.Barki-Wyciskanie sztangielek na ławce 4x10
oswodzenie 4x10
Triceps-pompki 4x10
francuskie 4x10
Dwugłowy-Uginanie podudzi leżąc 4x10
Czworogłowy-Przysiady 4x10
Wyprosty 4x10
Brzuch-brzuszki 4x10
unoszenie nóg do klatki 4x10

Problem polega na tym iż przez 3 miesiące było widać efekt,a ostatnio nic nie widzę/żadnych efektów.(Mam białko nocne,BCAA i Carbo)
Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10697
Lipny plan i nie widać efektów bo mięcho masz pod tłusczykiem (chyba). Ile BF masz ? 20 % ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 269
15% ale próbuję teraz zgubić tłuszczyk zjechać do 87kg ale czy to nie za mało? i czy wtedy nie stracę mięśnii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10697
Prawie 20 kg stracić ?? huhuuhuhu. Co do utraty mięcha to chyba nie ma takiej redukcji żebyś trochę mięcha nie stracił. Do tego na tym planie redukcji dobrej nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 269
wiem więc potrzebuje porady kogoś z ułożeniem nowego planu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10697
Ćwicz duży mięsień z małym i rób z 4-5 ćwiczeń na partie i 8-12 powtórzeń na serie + bieganie. Typu klata+tric, bary + bic, plecy + kaptur, uda+łydki. Polecał bym zrobić ci sporą redukcje bo jak zalejesz się tłuszczykiem to będzie ciężko a idą wakacje i trza jakoś wyglądać ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 269
aha czyli ten plan co mam to zmienić go na ten co mi napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10697
Lepiej by było, jeśli już trenujesz to będzie to lepsze. Do tego jeśli ćwiczyć mma i zapasy to siły potrzebuje to polecałbym ci zawsze na koniec danego ćwiczenia zrobić tkz superserie, dajesz maksymalny ciężar i robisz tyle ile możesz jak byś maił się zesrać to jeszcze jedno powtórzenie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 269
ok ale z tym planem to masę mięśniową zbuduję? Bo mam białko i będę szukał jakieś diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10697
Polecał bym ci zrobić sporą redukcje bo 100+ kg na 187 cm to sporo. Ja 184 i waga 92 kg i wyglądam na dużego faceta. A samego mięcha nie masz na 100%. Zrób redukcje a potem myśl o masie.

Oczywiśćie możesz teraz robić mase ale bęziesz wyglądał jak świniak ;D

Zmieniony przez - majorovsky w dniu 2013-05-09 12:45:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 269
ok a co z dietą ?? nie mam w okolicy dietetyka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja czy masa?

Następny temat

GoFFo - Czas zacząć wszystko od nowa.

WHEY premium