SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie wybrać białeczko...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1194
Ja osobiscie polecam Olimpu Whey Protein Complex;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2935
ja polecam ser twarogowy za 150zł bedziesz miał z 15kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 902
Kurcze teraz tak patrze i kaizen kosztuje 169zł ;/
@chucknoris- polecałeś SAN'a moze porównałbyś do niego kaizena?
Ta sama klasa?

Ps. San kosztuje 139zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 902
@domatoraru- kulamy się ze śmiechu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
ja polecam ser twarogowy za 150zł bedziesz miał z 15kg

up/ do kolegi wyzej-udzielajac sie, pisz na temat.

Tak... Z frirmą trec nie miałem jeszcze do czynienia kumpel miał kaizena i chwalił. W sumie nie musiał chwialic bo urósł po tym niesamowicie :)


Musze Cie zmartwic, ale po bialku nie urośniesz-taka prawda. Jest to tylko uzupelnienie diety.

Na jaka pore potrzebujesz bialko? do ogolnego uzytku? na noc? czy moze raczej bedziesz korzystal z niego potreningowo? Mysle ze to ulatwi sporo wybor odpowiedniego w przystepnej cenie.

pzdr/



Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-02-10 21:15:25

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
porównać moge jedynie po tym co jest napisane na etykiecie ale to chyba każdy potrafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 902
Białko to chce stosowac przede wszystkim po treningu. Ale także w ciagu dnia zeby uzupełnic braki w diecie które mam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja zawsze kupując białko celuję w treca, smakowo wyebane w kosmos, jakościowo bdb i teraz na promocji 20%gratis cenowo się opłaca

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Milosz jesli po treningu, bialka serwatkowe mysle beda w sam raz, a z ich efektywnosci, jesli mozna tak to ujac, bedziesz zadowolony. Kazda firma ma w swoim arsenale bilka oparte na serwatce z licznymi dodatkami, wiec zapewne znajdziesz cos dla siebie. Zerknij na etykiety. Celuj w WPI/WPH/WPC, bo kazeina, czy bialko mleka w zaden sposob CI nie bedzie potrzebne.

Gold Standart jest dobrym bialkiem.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1854
Jeżeli chcesz brać po treningu to kup CFM protein 82 Vitalmaxa, dobrze smakuje i ma w sobie monohydrant kreatyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon Energizer

Następny temat

Bcaa

WHEY premium