SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomóżcie prosze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3191
Witam mam problem z węglami bo z zródeł białka wszystkie prawie produkty uwielbiam takie jak piers,twaróg,jajka,szynka a wegle są tanie ale niemoge np.ryżu i makaronu macie na te produkty jakieś dobre sposoby?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6227
Nie możesz woogóle spożywać ryżu itp ze względów zdrowotnych czy poprostu smak ci nie pasuje zupełnie ??

''Kiedy mięśnie mówią !STOP!... Ja mówię !NAPRZÓD!'' ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3191
Oczywiscie że smak;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6227
Odpowiedź jest na to bardzo prosta

Najlepsze będą np. sosy własnej roboty... Robisz sos np. pomidorowy Z koncentratu pomidorowego i odrobiną ketchupu... do tego troche przypraw... czosnek... oregano...pieprz
Gotujesz to z odrobiną wody w garnku a po krótkim gotowaniu całej zawartości i lekkim wystudzeniu dodajesz do tego oliwy z oliwek i lejesz na ryż czy makaron i masz pyszne danie... w przypadku makaron a la Spaghetti

Jest sezon na truskawki więc rób sobie np. mus truskawkowy...Mixujesz świeże truskawki z kefirem i twarogiem i masz pyszną- białkową polewkę na ryż czy makaron

Przepisów są naprawde setki i wystarczy sięgnąć troche do wyobraźni i własnych upodobań smakowych

Pozdro

''Kiedy mięśnie mówią !STOP!... Ja mówię !NAPRZÓD!'' ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do Poprawek!

Następny temat

Odchudzanie i silownia

WHEY premium