SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska - Chorwacja

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3537
za***iście Edi Smolarek

...:::UmIeSz LiCzYć ?! LiCz Na SiEbIe !! TwOjE SzCzEsCiE InNyCh j**iE !!!:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3537
Mam nadzieje że utrzymamy albo polepszymy wynik

...:::UmIeSz LiCzYć ?! LiCz Na SiEbIe !! TwOjE SzCzEsCiE InNyCh j**iE !!!:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
I CO PESYMIŚCI ?! ŚMIAĆ MI SIĘ Z WAS CHCE Polska wygrała z Chorwacją 1:0 tak jak pisałem ... jest dobrze i trzeba wierzyć !!!

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 456 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7429
Ja też od początku wierzyłem że zagramy lepiej niż Kolumbią i wygramy.
Oby na mundialu z Ekwadorem taki wynik był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Polska wygrała przypadkiem, nie czarujmy się. oczywiscie, ciesze się razem ze wszystkimi. ale nie wolno nam zapominać o wszystkich dziurach po anszej stronie. cud jedyny, ze nam chorwaci nie wbili ze 2 bramek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
pfff przypadkiem to ty może tu trafiłeś na forum "piłka nożna" Jak Polska wygrała przypadkiem to ty chyba inny mecz oglądałeś . To że Boruc kilka razy obronił groźne strzały Chorwatów to nie przypadek , jak i zwycięstwo Polski nie jest przypadkiem

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
No i po meczu

Krotkie podsumowanie...Obrona wg mnie zagrala wspaniale!! Az milo bylo patrzec jak rozbijamy wszystkie ataki i Jop z Bakiem wygrywaja wszystkie pojedynki glowkowe....

Co do taktyki to wg mnie dobra, jednak osobiscie wole 4-4-2 wtedy mozemy skorzystac z uslug swietnie dzisiaj dysponowanego Zurawia. Za jego partnera widze Smolarka...Na skrzydlach Krzynowek z Kosa lub Jeleniem i naprawde jest gites!!

Szymkowiak, Radomski, Sobolewski dzisiaj wzorowo, choc dla Radomskiego nie widze miejsca, naprawde lepszy bedzie dla nas 4-4-2

Boruc jak zawsze musial z 2 pilki niepewnie

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
djcuba, prosiłbym powtrzymac się od osobistych wycieczek, dobrze? proponuję to powaznie.
przypadkiem jest ten gol-jedynak. nadal to twierdzę. nasi wypracowali sobie tą sytuację? nie. to była główka z rzutu wolnego.
ile razy nasi zakonczyli wypracowana przez siebie akcję strzałem na bramkę? ile razy robili to Chorwaci?
a to, ze Boruc musiał tyle razy interweniowac, to tylko świadczy o sile ataków przeciwnika. i ze obrona nie zawsze sobie z nimi radziła.
euforia po wygranym meczu nie powinna przysłaniac ci trzeźwego osądu sytuacji.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-06-03 19:35:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Nie denerwuj ludzi swoim pesymizmem nawet po zasłużenie wygranym meczu
Stałe fragmenty gry też trzeba umieć wykorzystać i to żaden przypadek . Chorwaci mieli swoje szanse bo trudno aby ich nie mieli przecież to klaowy rywal . Chorwaci nie robili co chcieli bo często tracili piłkę po naszym presingu ... jodan ty bez kitu inny mecz oglądałeś . Ale nie dziwne bo ty wieczny pesymista jesteś z tego co widać .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Jodan coś mi się wydaje że pomyliłeś sobie spotkania, a tak apropo to oglądałeś ten mecz??

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tomek Kuszczak

Następny temat

Kadra?

WHEY premium