SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Policja w "Burdlu" %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
A moim nie. Ja też prowadzę zajęcia... no, omijam prawo Uważam, że pracownicy resortów siłowych, mający cokolwiek wspólnego z tajemnicą służbową, z obronnością, bezpieczeństwem, prawem - słowem: ci, któzy służą w jakiś sposób dobru publicznemu, powinni za tą służbę otrzymać takie wynagrodzenie, żeby swoim rodzinom zapewnić godny byt. Nie wiem jak to jest w Ustawie o Policji, ale nasza ustawa mówi wprost, że żołnierz zawodowy powinien za swoją pracę otrzymywać takie wynagrodzenie, aby zapewniło ono godziwy byt jemu i jego rodzinie. Niestety, jest to martwy zapis. Ja osobiście nie narzekam (żona pracuje, ja dorabiam - są tacy, co mają gorzej), ale nie przelewa mi się. Nie mam samochodu, nie stać mnie na wiele rzeczy. Ale mam świadomość, ze spora grupa podoficerów, nie mówiąc już o szeregowych zawodowych, ma naprawdę problemy finansowe, a część żyje wręcz na granicy ubóstwa. I nie dziwię się, że dorabiają na bramkach, na budowach, jak instruktorzy nauki jazdy... Policjanci tak samo. Nie dziwi mnie, bo znam realia. Chociaż chciałbym, żeby były inne...
Pozdrawiam!

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
agencje - czemu mają być nielegalne. Skoro ustawodawca w swej nieprzeniknionej mądrości postanowił, że k*rwienie się jest legalne, to czemu miałby penalizować sytuację gdy kilka k*rew postanawia k*rwić się w sposób zorganizowany? Uciążliwe agencje zamyka się na innych podstawach ( skargi mieszkańców na hałasy, burdy, inne immisje, ew. wypowiedzenie umowy najmu ).

Policja na bramkach i w burdelach - oczywiście że powinno być nielegalne. Osłabia to autorytet Policji jako instytucji i tworzy niebezpieczną, podwójną moralność/lojalność funkcjonariuszy przy takiej pracy dorabiających. Tylko że bardzo łatwo jest strzelić taki umoralniający monolog z pozycji ministra czy komendanta, zarabiającego kupę hajsu. Ile można kupić w Polsce, przy stale rosnących cenach, za pieniądze szeregowego funkcjonariusza Policji to chyba wszyscy wiemy. Z tego trudno się utrzymać samemu, nie mówiąc już o rodzinie, a kupno mieszkania to mrzonka. Jak to często w tym Kraju bywa, obywatel ma radzić sobie sam. No i obywatele mundurowi sobie radzą. Zresztą dowodowo to nie jest tak prosto udowodnić komuś że stoi na bramce, a nie np. przez 6 godzin pije w klubie wodę mineralną i czyta książkę.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciesze się że podobnie postrzegamy ten problem. Nie mogę sobie na nic pozwolić, chciał bym w życiu oddac jeszcze kilka skoków, ponurkować i zwiedzić trochę świata, tylko ****a za co ? Za tą marną pensję ? Zaczyna mnie w****iać ta wegetacja i poważnie myślę zeby rzucić tę robotę w ****u i szukać szczęścia na zachodzie. A taki kosmita nie wyrazi mi zgody na pracę poza służbą... Dopóki nie będe godnie zarabiał to będę się łapał wszystkich możliwych zajęć z wożeniem dziwek włącznie, i***** mnie obczodzi że to "uwłacza mundurowi". To nie jest tylko moje zdanie, wielu moich kolegów myśli podobnie i musi ryzykować wydaleniem ze służby tylko dlatego żeby móc utrzymac rodzinę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Pershing , jeżeli Cię to w jakikolwiek sposób pocieszy, to w armii jest tak samo...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dla mnie żadne pocieszenie, niestety żyjemy w kraju absurdu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Art.3 ust.3 Ustawy o służby wojskowej żołnierzy zawodowych:

Państwo zapewnia żołnierzom zawodowym godne warunki życia, umożliwiające oddanie się służbie narodowi i Ojczyźnie, rekompensując odpowiednio trud, oganiczenia i wyrzeczenia związane z pełnieniem zawodowej służby wojskowej

A jak to brzmi u Was?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Chcecie miec normalne panstwo to glosujcie na UPR- kto bedzie chcial bedzie sie kurvil, kto nie bedzie chcial- nie bedzie, a policja i wojsko bedzie stosownie oplacane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Z czego? Znowu tyle tego, ze sobie pogadac mozna. I nic poza tym. Nasze panstwo juz siedzi na dnie glebokiego dolu. A co bedzie jak sie dno oberwie...?

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Znowu wyjedziemy czołgami na ulice?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
dobra jazda haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa UE: Trzy medale Polaków

Następny temat

tajski vs. siłka

WHEY premium