SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polak walczył o zawodowe mistrzostwo Świata w low- kicku!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162


Wczoraj po godzinie 22 czasu polskiego w Nikozji na Cyprze Robert Żytkiewicz (Gwardia Zielona Góra- jego zawodowy rekord w low- kicku wynosi bodajze 8-6-0) stanął do walki o zawodowe mistrzostwo świata federacji WKN w low- kicku w wadze -63 kg z Francuzem Samirem „Le Princem" Muhammadem. Robert jest to bardzo znany zawodnik w polskim „półświatku" kickboxerskim. Zaliczył on wiele występów w kadrze narodowej w low- kicku jak i full- contaccie jeszcze za czasów amatorskich. W rankingu PZKB jest sklasyfikowany na 1 miejscu w full- contaccie( http://www.pzkickboxing.pl/full_seniorzy.htm ) Srebrny medalista MŚ low- kick w Maroko(21.09.2005).
Po 5 rundowej walce jednogłośnie na punkty wygrał obrońca tytułu. Podkreślić należy, ze to nie byle jaki mistrz. Jest to największy talent ostatnich lat, jeżeli chodzi o uderzane sporty walki. Jest on mistrzem WKN we wspomnianym już przeze mnie low- kicku, muay thai oraz full- contaccie. Ma na swoim koncie bodajże ponad 110 walk wygranych z czego większość przed czasem i żadnej przegranej. Wiele swoich walk wygrywa po ciosach na wątrobę. Wydawać by się mogło iż ta walka też się tak skończy już w pierwszej rundzie. Polak bowiem będąc przy linach otrzymał mocne kopniecie okrezne pod prawy łokieć i prawie wypadł za liny otrzymując jeszcze po schyleniu się kopniecie w okolice głowy. Wstał jednak i walczył dalej. Pierwsze dwie rundy były dość wyrównane. Robert dobrze boksował, ale 3 ostatnie rundy to był już występ jednego aktora(Samira). Żytkiewicz rzadko kontrował, został zepchnięty do głębokiej defensywy. Sędziowie nie mieli wątpliwości.
Myślę ze występ zaliczyć należy jednak do udanych choćby z tego względu, ze nie został znokautowany(ja mu dawałem nie więcej niż 4 rundy z „Le Princem")




Zmieniony przez - marek428 w dniu 2006-03-05 13:04:19

Zmieniony przez - marek428 w dniu 2006-03-05 13:07:49

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 861
Acha no tak tez myślałem ale tak śmiesznie to brzmi a mam z****** Humor i troche mi go to poprawiło Dzieki za odpowiedź

a pozatym mialem juz od stycznia chodzic na MT i z wszystkiego nici :-[ nie ma z kim jezdzic, Matka mówi ze mnie o 21 zabiją gdzies tam w ciemnej uliczce ehhh szkoda gadac....

Pozdrawiam

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Mialem ogladac ta walke ale nie zdazylem wrocic do domu

Wielki szacunek dla Roberta, za to, ze wytrwal te 5 rund

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A gdzie ta walka była transmitowana?

Leb gdzie będą ją retransmitować?

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Ta walka leciala na zywo na Eurosporcie 2. O retransmisji nic mi nie wiadomo. Jak bede cos wiedzial to napisze

edit: Prawdopodobnie powtorka bedzie na Eurosporcie 2 o 21:00 w srode. W rozkladzie jest napisane: "Kickboxing: Fight at the border".

Zmieniony przez - marek428 w dniu 2006-03-05 15:16:36

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No trudno,nie mam Eurosportu 2 a na zwykłym pewnie nie puszczą.

Co dopiero na innych kanałach,zamiast puszczać takie gale dobre to ****a jakieś farmazony ******lą w tv,jakieś seriale*****a warte itd tasiemce i inne gówna brazylijskie,kto to ogląda wogóle?

Szkoda gadać,może ktoś chociaż walke nagrał i wrzuci linka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
Racja. Tez mnie w****iaja te seriale. Teraz sie zrobila taka moda na te wypociny. Od ch**a jest tego wszystkiego: Na wspolnej, kochaj nie kochaj, M jak milosc, spier.do.lony aniol i ch*j wie co jeszcze. Kazdy nowy "serial" to WILEKI HIT!!!
Wazne wydarzenia dla polskiego sportu sa a pewnie nawet slowa o tym nie powiedza.

Ja nagralem ale na VHS. Inaczej nie moge



Zmieniony przez - marek428 w dniu 2006-03-05 15:46:54

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
"może ktoś chociaż walke nagrał i wrzuci linka" Też na to czekam

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 98
Rozmawiałem z Andrzejem janiszem, gość który siedzi w euro i często komentuje te walki, nie dało się tego już nigdzie wepchnąć (mówię o erosport 1), szkoda, macie rację że nieraz puszczeją takie badziewia a pożądnych walk nic!
A propo naszego "Princa", myślę że znalazło by się kilku zawodników którzy by mogli go poskromnić w Polsce, mówię tu o M.Cieślińskim, bądź też o koledze klubowy odemnie D.Ławniczak, ciężko jest sfinalizować takie pojedynki.
A propo organizacji WKN, bez obrazy ale to taka druga liga kick-boxingu, jak narazie w kicku liczy się tylko WAKO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
To prawda ze WKN to nie takie wielkie halo.

A co do walki z Ławniczakiem i Cieslinskim to chyba nie ta waga

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 861
Witam. walki niewidziałem ale chciałbym aby mi ktos wytłumaczył bo ni wiem czy ja sie nie znam czy ten gość co to tu postawił tytuł posta "Polak walczył o zawodowe mistrzostwo Świata w
low- kicku!!! " z tego co wiem to low - kick to kopniecie to co oni stali na ringu i sie kopali kto dłuzej wytrzymie??!?!?!
Oczywiście prosze o wytłumaczenie o co chodzi z tym Low Kickiem

i nie bijcie po buzi

Pozdrawiam







Zmieniony przez - Darkamiel w dniu 2006-03-07 22:00:12

Zmieniony przez - Darkamiel w dniu 2006-03-07 22:00:54

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym low kickiem to chodzi o to że formuła ta jest nazwana full contact + low kick.
Tak jak masz semi contact,light contact full contact to do tego jest jeszcze low.

Ful contact czyli walka z możliwością uderzeń pełną siłą

Nie wiem czy zrozumiałeś,starałem sie jak mogłem wytłumaczyć.

Jest to najbardziej efektowana formuła,coś jak K1

Pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

był fight

Następny temat

Krav Maga - pare pytan do zorientowanych

WHEY premium