SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WOJSKO ZAWODOWE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 48
Witam serdecznie mam pytanie czy jest szansa że wezną mnie do wojska z Astygmatyzmem (wada wzroku). Czekam a odpowiedz bo chce iśc do wojska zawodowego.

"Tylko martwi widzieli koniec wojny"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
https://www.sfd.pl/Wojsko_a_wzrok-t436412.html

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-12-11 22:40:47

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
WItam wszystkich !mam maly problem odnosnie wojska :/ wiec moj chlopak przebywa po za granicami kraju jednak wku nie daje o sobie zapomniec . Nie mieszka juz w polsce 8 lat jednak otrzymuje caly czas listy w ktorych strasza go prokuratura zakazem wyjezdzania z kraju itd czy jest taka mozliwosc ze moga go wziasc z lotniska do wojska ??? co mamy zrobic ?! prosze o pomoc! z gory wszystkim dziekuje !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
po co w dwóch tematach to samo piszesz?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
poniewaz potrzebuje szybkiej odpowiedzi :( czy mozesz mi pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
odpisałem w tym drugim temacie...przekleje


gdyby to było wojsko to by się Twój chłopak nie miał co martwić.
Teraz to już go bedzie prokuratura ścigać

odkąd wprowadzono u nas w kraju armię profesjonalną nie ma obowiazku łapania ludzi z poboru do woja, jednak rządzący ustalili, iż jeśli prokuratura wszczęła za czasów gdy było wojsko poborowe wobec kogoś postępowanie karne za uchylanie sie od służby wojskowej, to postępowanie takie będzie kontynuowane

przepis za czasów gdy było wojsko poborowe stanowił:

Art. 144. § 1. Kto, będąc powołanym do pełnienia czynnej służby wojskowej, nie zgłasza się do odbywania tej służby w określonym terminie i miejscu,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Kto nie zgłasza się do odbywania służby zastępującej służbę wojskową w warunkach określonych w § 1,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-11-12 20:09:16

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prezent na mikołajki ;p

Następny temat

opis techniki rzutu ogoshi w technikach samoobrony

WHEY premium