SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WOJSKO POLSKIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Więc chciaęłm zeby mi ktos napisał o naszym Wojsku Polskim do którego mam zamiar przystąpić moze są jakies strony internetowe ?
Ano i jakich sztuk walki ucza w wojsku ? i czy ktos kto juz coś trenował tzn.sztuki walki ma jakieś lepsze preduspozycje ?
Ile trwa okres słuzenai ojczyźnie ? Jakie są szanse że będe stacjonował w koszarach w moim mieście ?

BORN TO RISE HELL !!!

ULTIMATE NEW MEMBER OF DBZ TEAM !!!

human at sight,monster at heart

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
To czego w wojsku ucza poszukaj w dziale MMA.




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

Znasz regulamin forum ?
https://www.sfd.pl/1/regulamin_forum.asp

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
sznase ze bedziesz stacjonował w swoim mieście są marne, nawet jak pójdziesz na ochotnika, służba zasadnicza trwa 12 miesiecy, jak chcesz sie czegoś wiecej dowiedzieć to poszukaj strony MON'u

pozdrawiam
kermit

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
W Wojsku Polskim jest krucho jak nie fatalnie ze sztukami walki tam raczej stawia się na ogulnoruzwojowke aby cos zrobic z pasztetow co nieuprawiaja zadnego sportu, zeby po wyjsciu nieprzynosili wstydu armii, jedyna szansa jest zostanie zolnierzem zawodowym lub przydzial do jednowstek powietrzno desantowych tzw czerwone berety choc i tam niekladzie sie wielkiego nacisku na sztuki walki(ale jest to najlepsza z opcji w WP)dla zawodowych jak i czasem poborowych sa organizowane seminaria, nastawione na dzwignie, duszenia,uniki itp czyli samoobrone, ale wojsko to przedeszystkim na poczatku okres 3-4 miechow na sprzatanie nauke i zwiekszanie kondycji fizycznej
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetna stronka o wojsku http://www.gik0.republika.pl/index.html

"Śmierć jest najlepszym przyjacielem człowieka: nigdy nie zapomni i zawsze czeka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
THX macie po sogu !
Wojsko to moja ostatnia deska ratunku ! Nei chce mi się studiować a pasztet też nie jestem więc mam nadzieje że nie będzie źle puki co jeszcze mam 2 lata


BORN TO RISE HELL !!!

ULTIMATE NEW MEMBER OF DBZ TEAM !!!

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
mój kumpel w woju ma combat 56 i judo a jest w jednostce ..... yyyy nie pamietam ale było ostatnio o niej głosno bo była afera z jedną panią z armi niemiecki na poczaku mówili ze ją zgwałcono co potem okazało sie troszke inaczej napewno ktos z was wiem o jaka jednostke mi chodzi

"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o jednostke GROM??



.:!DBZ TEAM-RULEZ!:.

Pozdrowionka!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W GROM nie ćwiczą żadnego combat56 ani judo. Zapewne chodzi mu o 25 KWP. GROM ma swój własny system bojowy, ten sam co ćwiczą amerykańskie Foki SEAL, oraz SAS.

Najemnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za SOGA, ale nie policzyło

"Śmierć jest najlepszym przyjacielem człowieka: nigdy nie zapomni i zawsze czeka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 859
Pierwszy raz słyszę żeby wojsko było deską ratunku i to ostatnią...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest sens zaczynać box ?

Następny temat

Wywiad z Brylem dla SE

WHEY premium