SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pokonalem tradzik!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Ty wydales 181 zl a ja grubo ponad 4000 zl

łap soga

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2008-07-11 11:59:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
-wizyta u kosmetyczki 60zl (oczyszczanie)
-Cethapil -mleczko 40zl
-Duac - masc 37zl
-Effaclar K -krem 44 zl


Wrażenia bezcenne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6421
ja sie pozbylem syfów,zmieniając diete + duzo biegania wszysko zeszło dostane soga ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
troche lakoniczna ta twoja wypowiedz , jak zmieniłeś diete napisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
ja mysle tez nad pójsciem do kosmetyczki... bo te wszystkie kremy itp to nic nie warte działają pewnie te ktore ponad 100zł kosztują

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6421
Ze skórą twarzy miałem problem przez wiele lat, pamiętam że pierwszy wysyp pryszczy miałem w wieku 14lat ,przed egazminem kompetencji ,byłem głupi i je wyciskałem a one wyrastały w miejscu tych wycisnietych ,ogólnie masakra. Jako dziecko tzn od 14 do 18 roku zycia chodzilem do wielu dermatologów, przepisywali mi antybiotyki ,które i tak nic nie dawały a jak już to moje pryszcze sie na nie uodparniały po paru tygodniach.W kazdym bądz razie ,problem znikł kiedy odstawiłem wkońcu pepsi,mcdonaldy,slodycze, dzisiaj pije tylko i wylacznie naleczownianke i dużo biegam .Ogólnie zaobserwowalem poprawe skóry po joggingu .Czasami coś wyskoczy , po siłowni i wtedy kiedy spozywam duzooo białka .To czasmi mi wyskakują na brzuchu ,no ale mysle ze bieganie i dieta areoby ,są dobrym rozwiązaniem na syfy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14703
A ja prowadze taki tryb zycia od 2 lat i wcale nie zaobserwowalem zmian na lepsze. Dieta moze i ma jakies znaczenie, ale moim zdaniem niewielkie. Jak ktos ma miec syfy to zadne specjalne diety nie pomogą, tak samo jak masci, antybiotyki itp. Tak jest przynajmniej w moim przypadku. Od jesieni ide do dermy po izo i mam nadzieje ze syfy przejda do przeszlosci :)

"Kto chce wygrać już jest bliski zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 956
geny to jedno dieta to drugie i tego bieganie nie zmieni,aczkolwiek pomaga .Też dużo biegam ,2godziny sprintem dziennie he he a jak mi coś wyskoczy to głównie po chemi z oodżywek i nadmiaru białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1994
wyciskałeś i wyrastały w tym samym miejscu co wycisnąłeś ? uważasz że wyciskanie pryszczy jest złe ? jeśli tak to jesteś w błędzie biała ropa (wg. Ciebie bakterie) które wyduszasz z pryszcza nie moga spowodować wysypu kolejnych , to nie to jest czynnikiem wywołującym trądzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 360 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4544
Jeśli wyduszasz to dochodzi do rozmnażania bakterii i przenoszą się i powoduja wysyp nowych krostek, więc niewiem skąd ta twoja nowa teoria się wzięła
Kremy nawilżające są tu nie na miejscu, syfy trzeba przysuszyć a nie jeszcze bardziej je doprowadzać do takiego stanu że skóra będzie coraz tłustsza.
Nie dotykać palcami tych miejsc, ogólnie trzymac ręce zdala od twarzy bo może to spowodować jakieś wyjście nowych krostek. Co do jedzenia są takie osoby co moga jeść wszystko i im sie nie nasili trądzik ,ale są takie co zjedża coś i odrazu po godzinie maja więcej trądziku. Napewno czekolada i słodkei napoje nasilaja trądzik ,widze to po moim doświadczeniu. Bieganie hmm jest to wysiłek pocimy sie i napewno mi nikt nie wmówi że po bieganiu jest lepiej z naszą twarzą. Przede wszystkim trzeba przebywać na dworzu.

Wszystko rób na 100%

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opalanie

Następny temat

Czerwona twarz

WHEY premium