SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedynek Gigantów POLSKA-SKANDYNAWIA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Szkoda ze niema tam Irka Kurasia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 659
Byku...Usunales mojego posta.Uwazam ze zrobiles to nieslusznie i bez wczytania sie w tekst...Uwazam ze mialem racje...Uwazam ze nie powinienes tego robic.W zwiazku z tym zawieszam moja obecnosc na tym forum.Nie bede tolerowal cenzury tylko dlatego ze napisalem co uwazam i ze dotknalem tematu tak istotnego dla nas Polakow.Mam gleboko w d... osobiste animozje.Licza sie medale!!!!
Jesli chodzi o Lifta i Niunio to powinniscie pisac w swoim temacie a nie szukac wrazenien nie w swojej branzy i specjalizacji.Choc nie znam Was osobiscie to po przeczytaniu wszystkich waszych postow jakie udalo mi sie przejrzec od poczatku,uwazam ze Wasz tok myslenia jest zgodny z trendem panujacym wsrod polskiej "elity" osob cofajacych nasz sport do tylu choc powierzono Wam inna role.Mam tylko nadzieje ze Wasz glos niedlugo zamilknie a slowa ktore wypowiedzieliscie beda tylko niemilym wspomnieniem.
Osobiscie jako prywatna osoba zauwazam w Was ogrom nienawisci miedzyludziej oraz zapatrzenie w swiat przez Was stworzony.Nie tedy droga.Mam tylko nadzieje ze szybko sie spotkamy.Nakresliliscie mi obraz swoich postaci swoimi slowami.A jedna z glownych zasad brzmi...Jezykiem zdobywa sie swiat....

...sila zostaje z Toba do konca zycia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
norma miałeś przyzwolenie osoby której słowa przytoczyłeś w tamtym skasowanym poście na ich upublicznianie???

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Byku,wróć do swoich działów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Akurat mam przyzwolenie na kasowanie wypowiedzi naruszających regulamin również w tym dziale

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 999 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5108
Pewnie ktoś sie pomylił.Widać jak władza uderza do głowy.Jak lift i niunio cytowali Jarka Olecha to jakoś ci nie przeszkadzało!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Czytam i normalnie siwy dym...

Sami dorośli faceci...
Poważane w środowisku persony...
Wspaniali fachowcy...

A ******licie jeden do drugiego, jak dzieci w piaskownicy...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Kawko wszystkie posty w tym temacie które dotyczyły Jarka i zostały usunięte przeze mnie poszły w tym samym czasie, a może przeszkadza Ci że inne posty wisiały 2 minuty dłużej?? więc sorry ale kasowanie też musi troche potrwać
zakończ wreszcie ten bezsensowny wątek
do czego on prowadzi?

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Panowie - skoro tak się nie lubicie to choć nie obnoście się z tym tak bardzo publicznie.

Młodzi ludzie to czytają...jaki wniosek dla nich z takiej dyskusji?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 659
Byku...Uderz sie jakims ciezarkiem w glowe to moze cos powroci Ci do starego porzadku.Czlowieku!Przeciez ja zacytowalem slowa z OGOLNOPOLSKIEGO CZASOPISMA!!!!!!!!!!
I Ty jestes tu moderatorem nie znajac obowiazujacego prawa???!!!
Ludzie...Uwazam ze moderatorem powinien byc ktos z kompetencjami i jakims pojeciem nie tylko o dzwiganiu.Ale mnie rozbawiles...Pytasz mnie o pozwolenie a sam nie masz zielonego pojecia co i jak.Znikam stad na amen.Mam tylko nadzieje ze wlasciciel tego forum zrobi tu porzadek....

...sila zostaje z Toba do konca zycia...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STRONGMAN POLSKA-SKANDYNAWIA

Następny temat

Przygotowanie do zawodów-pomocy

WHEY premium