SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogrubienie

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DeeGenerate sog dla ciebie ja też tak uważam

Gozmo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
jestem za boldem dla kilopa

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
To głównie do MATEO.
Ostatnio widze, że kilop dobrze i dużo się udziela np:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=34689
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=35151
Może to nie są za dobre przykłady ale nie mam zbytnio czasu na szperanie.
Pozatym kilop jest uczynny dla innych:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=35255

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Tu mam dobry link na potwierdzenie:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=35275
Pozatym kilop udzielał się sporo w dziale z archiwum kulturystyki-wysyłał arty o starch kultutystach itd.

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
czytam sobie czytam i coś mi nie pasuje , he he co to sie porobiło coś mnie pogrubiło , dziekuje wszystkim za poparcie i postaram sie pisać z sensem
aha teraz już mi wypada odpowiedziec na krytyke deegenerate i gozmo
generalnie może sie wydawać ,że macie racje ,sam nie jestem zwolennikiem przyznawania sogów za friko, wymiany ,niektórych zbędnych działów itd ,ale jest ponad 10000 userów ,a tylko jak twierdzicie 50 pogrubionych ,z tego czesc nie aktywnych lub rzadko zagląda, to statystycznie wcale nie tak dużo
,ale bez przesady to ,że w jakimś poscie odpowiadają sami czerwoni mnie nie drażni bo to znaczy ,że sie udzielają i służą pomocą innym ,a chyba po to zostali powołani na to stanowisko , z waszek logiki wynika ,że im ktoś wiecej pisze postów tym gorzej dla niego - błąd przecież to sami userzy ocenią ,czy to co pisze ma sens ,czy nie warto tego czytać - jest demokracja w końcu

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Gratulacje kilop

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
dzieki

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
Popieram mądrze pisane posty ale nie robienie z tego forum chata ,posty pogrubionych w stylu "czesc ktos jeszcze siedzi o tej godzinie?" albo "ale u mnie pada" są chyba tego przykladem? takich postow jest trochę.
Pogrubieni oraz czerwoni wybierani są tylko przez kilka osob ,moim zdaniem ich praca powinna byc oceniana nie przez kilka osob a kilkadziesiąt.Moze by tak robic nastepnym razem ankiete co do pogrubienia?
np w ktorej musialo by wziąc minimum 100 osob , wiekszoscią glosow zostala by rozstrzygnięta sprawa,w ankiecie nie mozna by bylo sie wypowiadac aby nie robic z postu syfu ,prosta odpowiedz "tak" lub "nie"
imho w ten sposob o wiele trudniejbylo by zostac pogrubionym oraz bylo by bardziej sprawiedliwie.

HARDCORE PRIDE!
przed zmianą nicka LPA 3878, LWA 173.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
DeeGenerate moze podasz konkretne nicki?

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
by robic sobie wrogow? nie bardzo....

HARDCORE PRIDE!
przed zmianą nicka LPA 3878, LWA 173.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pogrubienie dla wszystkich znawców

Następny temat

Jeszcze jeden dzial

WHEY premium