SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pogorszenie badań, czym mam się podłe żyć?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

78

Wzrost

178

Obwód ramienia

37

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Na odpier.. 3 lata, bez błędów diet 1 rok

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3600-4k kcal,, 2.5gB

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

FBW 4/3s x12 pwt

Cel cyklu

Powrót do formy, masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ekto

Stan zdrowia

Db

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak sklonnosci

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dece dołóż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
Czy dobrze rozumiem, jechałeś na samym tesciu solo i od razu chcesz Tren dołożyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
chlopie daj sobie spokoj z trenem. obwod ramienia 37 a Ty chcesz sie brac za najmocniejsze saa. dopnij miske, zacznij trenowac to i na samym tesciu zrobisz progres, bo ewidentnie cos u Ciebie kuleje

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
czellista
zacznij trenowac


No weź go nie namawiaj do trena
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Headspace
czellista
zacznij trenowac


No weź go nie namawiaj do trena


kawalarz
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Sorry nie dopatrzyłem profilu lipidowego na gorze . Masz racje . Poproś profil nerkowy w lab i to wszystko .

Co do trenu , to wiem po sobie jak z nim jest . Działa zaj**iscie jak wszyszstko dopięte , ale tez zostawia ślad na psychice , ze tak powiem . Tren teraz " modny" . Jak masz niski bf to wrzuć masteron lepiej na dobry początek . Jest dużo innych środków . Masować chxesz , wrzuć DD . Tren zostaw na późniejsze czasy . 78kg,37 na petardzie . Lepiej zamiast trenu wrzuć może jakiegoś orala , metkę czy Antka .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mesja, ja rozumiem dobre checi, ale skoro gosc od 1.5-2 lat jest na cypio i wazy 78kg z 37cm w lapie to ewidentnie ma z czyms problem. i w mojej ocenie dodawanie kolejnych srodkow jest tylko strata zdrowia, bo i tak progresu nie zaliczyc skoro podstawy kuleja
2

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
J/w

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
Tak samo bym ocenił.
Przez rok nie umiałem przytyć z 68 kg mimo bycia już na tesciu. (miałem z paru powodów ogromny spadek, próbowałem wszystkiego) Proste badania za 600 zł pokazaly ze mam nietolerancji pokarmowe, wyeliminowalem je i zaczęło iść do przodu przy mniejszych kcal. później przymusowa przerwa, ale z teścia nie schodziłem.
Każdy jest indywidualny, rozumiem wasze spostrzeżenie, na pierwszy rzut oka tak to wygląda


Zmieniony przez - david13 w dniu 2019-09-28 14:13:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wiec skoro teraz jestes niby ogarniety to wyciagnij z tego testa ile sie da. na kolejne srodki przyjdzie czas.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niskie libido, brak siły, zbyt mały testosteron?

Następny temat

HGH i rHGH

WHEY premium