SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podwyższone ciśnienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
omega-3
czosnek
błonnik
aronia, np. tu http://www.domzdrowia.pl/add2cart.php?product=40992


na zdrowie

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15004
fajnie wam, ja mam takie ciśnienie tylko, ze pierwotne po wszelkich badanich krew mocze ekg itp. nic u mnie nie stwierdzono(zazwyczaj mam 140/90) czuje sie zawsze ok żadnych krwotoków nie miałem, A z saa chetnie bym sie pobawił ale szkoda ze zdrowie to nie zabawka. Chyba że ktoś zna jakies pewne koxy które testował i nie podnoszą ciśnienia? może oxa? prima ale wy***ki same?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
chyba nie sądzicie ,że zbijecie ciśnienie wywołane przyjmowaniem saa czosnkiem ?? czosnek zbija ciśnienie ale niewiele...A co dopiero przy brutalnie wzmożonej absorbcji minerałów do organizmu poprzez stosowanie koksu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
wiadomo, że do stanu normalnego (bez saa) będzie ciężko zbić
ale lepszy rydz niż nic

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
pele2006 ciśnienie takie utzymywało mi się przez 3 dni gdy rok temu po powrocie ze Szkocji wzięłem omke i mete dla odrobienia spadków (2 środki podnoszące najbardziej ciśnienie), powiedziałem lekarzowi o tym przepisał mi probrabolon (czy jakoś tak) ale byłem ospały po nim i zmienił mi na Lorista, biore 1 tabl codziennie i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
no szefie BernardXie ja zapodaje sobie bisocard jak mam za duze
Tabsy doktorek mi dal niestety na recepte ale jka dasz rady zalatwic:)

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
omega3 1g 3-4 tab dziennie
czosnek ten po 300mg bodajze 6 tab dziennie w systemi 3x2tab
witaminy + mineraly bardzo polecam vita-min plus z olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3918
podwyzszone cisnienie jest o wiele grozniejsze niz wiele osob tutaj podajacych sie za znawcow tematu twierdzi. moze doprowadzic np. do zmian miazdzycowych w mozgu ( tak jak w moim przypadku ) co ma bardzo*****owy przebieg jak np. zaburzenia swiadomosci itd skieruj sie bezposrednio do lekarza np. po bioscard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15004
hm powtórze a raczej zapytam sie jeszcze raz może ktoś z testował lub wie na 100% jakie koxy nie podnosza ciśnienia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
milosek, a kto tak twierdzi?

baczny obserwator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieciu + Plan - Wyjdzie?

Następny temat

Problem z sercem

WHEY premium