SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podjadanie w kucharstwie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 372
Witam wszystkich. Od tego roku szkolnego wybrałem się na zawód kucharza i wiadomo że kucharz musi próbować to co gotuje. Czy przez te próbowanie będzie mi to rozwalać metabolizm ? i jeszcze jedno pytanko. Co jest ważniejsze w budowaniu masy u ekto. Regularność czy ilość jedzenia ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Przecież degustowanie potraw nie polega na tym, że je się całą porcję. Nie będzie to miało żadnego wpływu na metabolizm, nie warto sobie tym głowy zaprzątać.

U osoby, która prowadzi dietę najważniejszy jest bilans kaloryczne i rozkład b/t/w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
i godziny przyjmowanych posiłków

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 372
Dzięki :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pilnej pomocy, jestem bilski zalamania...

Następny temat

Redukcja - 5 kg tłuszczu do oddania ;-)

WHEY premium