SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatkujacy !!pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
Witam mam 15 lat,waże 60 kg i mam 175 cm wzrostuChodze juz 2 miesiace na silownie i chcialbym zaczac cos brac
np:
Creatine TREC FC MICRONIZED 200 MESH 400 KAPS
Dextrose TREC powder(500g)
Olimp, Gain Bolic 6000 4kg
Czy to dobra kombinacja i czy juz nalezalo by brac czy zaczekac???

Zmieniony przez - bartus3250 w dniu 2009-11-22 19:26:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Pociągnij jeszcze z 6miesięcy i wtedy zdecyduj się na suplementy. Póki co skup się dokładnie na diecie.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
po co mu dieta skoro cwiczy juz dwa miesiace wez sie za miche!!!

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
dieta to podstawa i bez tego nie zajedziesz za daleko, suple to tylko dodatek, za mały staż i za młody jesteś jeszcze, przejrzyj dział odżywianie i zacznij od podstaw, dieta, trening, regeneracja,

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 889
Dokładnie jak poprzednicy, najpierw do kresu możliwości organizmu wspomaganego dietą - dopiero potem dodaj suple. Jesteś młody na wszystko przyjdzie czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
He dzieki chlopaki wlasnie tez tak myslalem :) ale z moja mama jest klopot bo na zadna diete mi bardzo nie chce pozwolic ;/;/ ale dam rade pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Postaw sprawę tak ; " Mamo, dieta albo się kuć będę "

Na poważnie to znajdź artykuły o diecie coś znajdziesz co pomoże Ci ją przekonać.
Powodzenia

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creatine Ethyl Ester + HP

Następny temat

Co o tym sadzicie?

WHEY premium