SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatek PH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
Witam zdecydowalem sie na swoj pierwszy cykl z czyms silniejszym prosze o doradztwo. Moj pomysl na cykl:
m-drol 45caps(pol paczki)
epithin e- opakowanie
hepatil-ile?
clomid-ile?
witaminy, bialko.
Jak dokladnie dawkowac? Co dokladnie z odblokiem?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 78

Wzrost: 179

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 36.5

Obwód talii: 88

Obwód uda: ?

Obwód łydki: ?

Staż na siłowni: 4lata z przerwami

Ilość spożywanego białka: sporo

Ilość spożywanych węglowodanów: malo

Ilość spożywanych tłuszczów: srednio

Opis przebytych cykli sterydowych: nic

Trening: 3x, basem, rower

Cel cyklu: nabranie suchego miesa i wypchanie nadmiaru skory na ciele.

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: brak

Poziom BF%: ~18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): tycie

Stan zdrowia: ok

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: malo wlosow na ciele

PPM podstawowa przemiana materii: nie wiem

Wyciskanie leżąc (MAX): bardzo malo-okolo 75

Martwy ciąg (MAX): 120

Przysiad (MAX): nie wiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żal .... truj się jak chcesz. ale w twoim przypadku to nie ma sensu.


2 puchy epistane. dawkowanie znajdziesz na necie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4803
36.5 cm ręka i wyciskanie 75 kg masakra proponował bym zacząć od działu odżywianie i trening a dział doping odwiedzić za jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
rozpisz jak wyglada ta twoja dieta srednio mało sporo to prawie wszyscy pisza..

no i ogólnie ankieta to jakies kpiny

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
dzial odzywianie i trening od 4 lat czytam, nie o takie rady prosilem. Nie prosze tez o porady dietetyczne bo te uzyskam gdzie indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
dieta kozak

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
Czy nikt nie pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
widzisz ,ze ci dobrze radzą żebyś poprawił dietę a m-drol to jeden z mocniejszych ph także napewno nie dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
"wypchanie nadmiaru skóry na ciele" udaj się lepiej do taksydermisty jak wogóle wiesz kto to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
Zrozumcie ze wiem na czym polega dieta interesuje sie tym od dawna wiele razy mialem juz ja ulorzona i sprawdzona na sfd. NIe przyszedlem do dzialu doping po porady dietetyczne i nie bede ich rozpisywal w ankiecie stosuje dodatny bilans kaloryczny oparty na bialkach i zdrowych tluszczasz, unikam weglowodanow prostych. Nie bede liczyl gramow i kalori ale wiem na czym wszystko polega. Cwicze pod okiem bardziej doswiadczonych od siebie i trening tez jest ok. Pytam konkretnie o ph wiec tutaj chcialbym uzyskac odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
to chyba jestes skrajnym ekto jak po 4latach z "dobrą dietą" i "dobrym treningiem" masz 36.5 w łapie i 70 kg cisniesz , daruj sobie m-drola jak juz sie tak bardzo uparles to zacznij od epi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
w miedzy czasie byly inne sporty przerwy itp. Ekto taki to nie jestem, mam dziwna budowe..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakim odstepie czasu brac mete?

Następny temat

DEKA+OMA+SUSTA

WHEY premium