SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początkujący, proszę o rady!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 707
Witajcie, postanowiłem rozpocząć przygodę z siłownią, jestem bardzo chudy, obecnie jestem na etapie udoskonalania diety, czy warto dołączyć od samego początku także suple?
Może by tak:
Mass Activator

i do tego

Pure Creatine

Do tego dobra dieta i trening 3 razy w tygodniu.

Co sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3872 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 254290
Czy warto od samego początku dołączyć suple? Odpowiedź brzmi NIE

Zacznij ćwiczyć, to po pierwsze, opanuj dobrze technike ćwiczeń, dograj odżywanie
suple zbędne na tym etamie

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 707
Sęk w tym, że muszę sporo przytyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czyli jeśli teraz zacznę korzystać z tych 2 supli to nic mi to nie da? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3872 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 254290
Edytuj posty

jak ogarniesz odpowiednie odżywianie i trening to bedziesz rósł "od samego patrzenia na sztange"

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok, dzięki za rady :) myślałem, że dzięki suplom będę mógł szybciej przytyć, właśnie w tym początkowym okresie, bo no mam spory problem z wagą ciała..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8324 Napisanych postów 150375 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1189296
Szybko to mozna isc sobie pobiegac. W ksztaltowaniu sylwetki szybko=slaba jakosc masy miesniowej jezeli w ogole taka zbudujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rozumiem, rozumiem, czyli dieta z dodatnim bilansem kalorycznym + treningi i powinno jakoś pójść? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1089 Napisanych postów 22010 Wiek 8 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 340495
odpowiednie odzywianie, przemyslane treningi i regeneracja, wszystko dobrane pod Twoje warunki i bedzie szlo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna (okołotreningowo), BA, AerO2, glutamina - połączenie

Następny temat

BCAA które?

Whey vit