SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki z siłownią . Plan na tydzień ( 14-latek)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 39
Siemka
Mam 14 lat . Jestem nowy na forum .
Zaczałem "trenować" na początku robiłem codziennie przez 3 miesiące 50 pompek (tak wiem spalałem mięsnie nie wiedziałem o tym). Następnie miesiąc przerwy i zakupiłem hatle . I zaczałem ćwiczyć , wygląda to tak :
Dzień pierwszy(klata): Pompki 5x20 potem hantlami na ugiętej ręce na boki(nie wiem czy to coś da ale zawsze coś)
Dzień drugi(brzuzki): 4x30
Dzień trzeci(Biceps i triceps): Hantla 11KG 8x6 , potem 2 hantlami podszenie za plecami .

Co o tym myslicie ? Ogl jestem chudy ale powiem wam ze przez te 3 mies pompek mam klate az marzenie . Ten plan co napisałem wykorzystuje 1 miesiąc teraz zaczynam 2 . I jak dla mnie są efekty mam większą "łape" jakby to ując , chociaz troszke ale zawsze coś . Piszcie odpowiedzi co myślicie o takim planie , czy wszystko dobrze robie , co dodać , do ując , jakie odzywki typu Gainer , czy moze nie , Dziekowałbym za wszystkie porady . ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
zadnych odżywek nie kupuj nie potrzebujesz, zacznij jesc zdrowo mozesz tutaj podpatrzyc co i jak jesc 10 wskazówek żywieniowych by qazar https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

a co do treningu to domator ci wystarczy Trening siłowy w domu - film! by czorcia7 https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
trening domatora + wskazowki w zupelnosci wystarcza w Twoim wieku i na Twoim etapie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

%%NAGRODY ZA AKTYWNOSCI MERYTORYCZNA%%

Następny temat

Pomocy !

WHEY premium