SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki z siłownią,

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 413
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8836
tą ławeczkę Ci nie polecam . kolega ją ma i jest bardzo niestabilna .]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8836
powiedz mi jakie masz możliwości finansowe ? lepiej byłoby kupić stojaki cena ok 150zł i regulowaną ławeczkę w cenie ok 200zł . ja tak mam na swojej siłowni i jestem bardzo zadowolony . miałem także taką zwykłą ławeczkę co wrzuciłeś to po paru tygodniach się już nie nadawała do ćwiczeń bo się rozlatywała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 413
tak do 450 zł .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8836
http://allegro.pl/magnus-laweczka-regulowan-stojaki-potezne-promo-i2939425259.html polecał bym Ci coś takiego w granicach 400zł i jest to już naprawdę zaj**isty sprzęt . moje zdanie jest takie że lepiej zainwestować w coś lepszego i dołożyć te 100zł niż później kupować nowe rzeczy jak te tanie się rozwalą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 413
Na samą ławkę by starczyło , tylko gdzie gryf i obciążniki ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8836
no tam masz ławkę i stojaki więc wszystko co potrzeba . gryf i talerze warto kupić używane ponieważ wychodzą dużo taniej lub zrobić samemu, iść na złom popytać . w granicach 100zł powinieneś kupić tyle obciążenia żeby Ci na początek starczyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 413
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8836
moim zdaniem zakupiłbym to co Ci wysłałem a obciążenie tanio załatwił :) ale jest to tylko moje zdanie z własnego doświadczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8836
http://allegro.pl/profesjonalny-zestaw-hantli-treningowych-2x20kg-i2956927759.html 
znalazłem Ci zaj**istą opcję ! gryf powinieneś załatwić tanio
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek treningu

Następny temat

Czas zacząć.

WHEY premium