SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
Mam 17 lat, 183cm wzrostu i 79kg. Od ok. 2 miesięcy ćwiczę, głównie FBW, byłem na redukcji, gdyż miałem trochę do zrzucenia, ale teraz uznałem, że pomimo jeszcze odrobinki tłuszczu na brzuchu i udach, zacznę przez zimę masować, a na wiosnę redukcja. Dietę trzymam, lecz myślę nad kupnem jakiegoś białka. Nigdy nie używałem żadnych odżywek, nie byłem przekonany do jakichkolwiek "wspomagaczy" i nadal nie jestem, lecz spróbuję chociaż trochę. Nie znam się na tym kompletnie. Moglibyście doradzić jakieś białko na początek? Jeszcze pytanie: jak branie jego wpływa na zdrowie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
Zapotrzebowanie wynosi ok. 2500 kcal. Przeciwwskazań raczej nie mam żadnych, dietę wiem jak ułożyć i zabieram się za to od następnego tygodnia. A co do białka to po prostu mało jest go w produktach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a wiesz ze potrzebujesz tego bialka?
jak wyglada dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 150
Suplementy traktuj tylko i wyłącznie jako uzupełnienie ewentualnych braków w diecie. Jeśli masz braki to pozostaje pytanie ile chcesz przeznaczyć oraz kiedy planujesz dostarczać odżywkę białkową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Rozkład b/t/w w diecie podaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
Trochę się nie zrozumieliśmy, diety na masę jeszcze nie mam, do tej pory byłem na redukcji. I tam po prostu starałem się jeść zdrowo, tak ok 400 kcal mniej niż zapotrzebowanie, w tym zapisywałem sobie różne rzeczy i wiem jak ciężko było z białkiem, dlatego zastanawiam się nad dodatkowym białkiem na masie, tylko nie wiem jakie wybrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 150
Zacznij od diety, a co do białka to jak wyżej ile chcesz przeznaczyć i kiedy pić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
np https://sklep.sfd.pl/Sci-MX_Ultra_Whey_Protein-opis29021.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 730 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3902
Dieta zawsze na 1 miejscu. Jak jej nie ogarniesz to jak budować dom od dachu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
Wiem, wiem dieta nr. 1 będzie... :) A co do kwoty to myślę że do 100zł. Da radę coś w tej cenie? I jeszcze pytanko: jak taka odżywka białkowa wpływa na zdrowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 150
Jeśli nie będziesz przekraczał drastycznie swojego zapotrzebowania to nie powinna źle wpływać na zdrowie. Proponuję zainwestować w izolat najlepiej pozbawiony laktozy lub zawierający substancje pomocnicze, które ją trawią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 318
Co do diety, to planuje wolne podnoszenie kalorii, od jakiś 200 zacznę, gdyż jestem endomorfikiem nie chcę za dużo tłuszczu nabrać. Zobaczymy w miarę upływu czasu jaki będzie postęp.

Mógłbyś podać konkretne przykłady tego białka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD Pure Creatine

Następny temat

Carbo - wrzątek/gorąca woda

WHEY premium