SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreta początki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
hej, mam 14 lat, chciałbym zacząc brać kreatyne, mój max wycisk to 60 KG [ na klate ]. I otóż mam takie pytanie, czy warto kupić kreatyne ?
=
witam!
rano jem 2 skibki białego chleba z masłem szynka i pomidorem szklanka kakao i herbaty po jakis trzech godzinach w szkole wcinam skibke z nutella i drożdzówke z serem na obiad duzo

ziemniaków jakies miesko przewaznie kurczak buraczki albo marchewka gotowana po obiedzie jakis placek ciastko cos takiego kolacja 2/3 bółki kakao i herbata dziennie nie wliczajac

coli herbaty pije jakies 3l wody
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
narazie zostaw kreatynę w spokoju
skup się na odżywianiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4256
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1576
Koledzy dobrze radzą. Wylicz dzienne zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze (na forum znajdziesz odpowiednie tematy), ułóż sobie dietę i poczekaj z rok, wtedy już będziesz mógł brać optymalnie kreatynę. Ziemniaki zamień na ryż bądź kaszę, znajdź jakieś wartościowsze źródło składników niż ciastka, placki, czy cola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapomnij o odżywkach
zapomnij o profesjonalnej diecie

jedz dużo produktow węglowodanowych i białkowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i nie wpadaj w mit, ze tluszcz ( z jedzenia ) to zlo.

Zmieniony przez - psonic w dniu 2009-09-14 14:44:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1576
I przede wszystkim określ typ swojej budowy.

Ektomorficzny - problemy z przybraniem masy zarówno mięśniowej, jak i tłuszczowej, szybka przemiana materii (mniej białka, więcej węglowodanów)

Endomorficzny - tendencja do tycia, powolna przemiana materii

Mezomorficzny - budowanie sylwetki czysto mięśniowej, umiarkowana przemiana materii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

połączenie

Następny temat

kilka pytań :)

WHEY premium