SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek z siłownią ,POMOCY !

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4176

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

66

Wzrost

179

Stan zdrowia

dobry;cukrzyk

Cel/problem/opis

zwiększenie masy,mięśni,kondycja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 279
ok już robie dietke i wstawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 634
Jeżeli jesteś typem cukrzyka to trudno będzie Ci samemu ułożyć dietę. Więc polecam zakupić ją z strony potreningu.pl sam korzystam z ich diety i wygląda dosyć dobrze. Jak narazie jestem zadowolony z efektów diety oraz treningu.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Terrarysta17 w dniu 2013-07-15 01:47:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 279
ja i tak przy cukrzycy jem wszystko i jednoczesnie kontroluje poziom cukru :) wiec spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 634
Aham. To moim zdaniem z ułożeniem diety powinieneś sobie poradzić :) Jeżeli chcesz by była "lepsza" polecam wstawić ją w temacie a chłopaki/ja polecam się ci pomóc ją skonfigurować o ile będzie taka potrzeba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 279
no właśnie tworzę ,ale nie wiem co z tego wyjdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 634
Dawaj dawaj powoli dojdziesz do celu :) Ja z dietą też nie mam łatwo lecz nie jest źle obecnie 4kg suchej masy na jakieś 1,5 miesiąca :)

Zmieniony przez - Terrarysta17 w dniu 2013-07-15 01:52:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 279
i teraz jak to tu wstawić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 634
normalnie napisz coś potem edytuj i wyskoczy ci pełny edytor a tam możesz wrzucić plik/zdjęcie ;]

Zmieniony przez - Terrarysta17 w dniu 2013-07-15 02:11:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 279
chodzi mi o to ,że zrobiłem sobie przykładową diete i jak to zapisać czy coś ;d żeby link tu wstawić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o Suple.

Następny temat

Początki

WHEY premium