SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pobieranie krwi do prawka :/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 986
Witam biore propa i wino i mam miec pobieranie krwi do badań lekarskich na prawo jazdy ;/ co bedzie beda****owe badania czy co ? czy kaza mi przyjsc za 3 miesiace?badania mam w pt a problem w tym taki ze 2 tyg temu bralem prolo z ktorym zerwalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Pobieranie krwi jest zabiegiem medycznym, którego nie lubi raczej nikt, a niestety dokonywać je musimy co jakiś czas w związku z badaniami w szkole, pracy, profilaktycznie, czy w przypadku podejrzeń jakichś chorób. Bez wątpienia pobieranie krwi w celu badania morfologii, czyli podstawowego badania warto wykonywać co pół roku, aby kontrolować swoje zdrowie.

Podobnie jest w Twoim przypadku. Wykonujesz zwykłe badanie morfologii krwi, a nie testosteronu, czy nawet próby wątrobowe lub lipidogram, aby cokolwiek mogło wyjść nie tak. Nie masz więc czym się martwić, że instruktor będzie na Ciebie krzywo patrzył lub lekarz nie dopuści Cię do kursu.

Jeżeli powiesz, że bierzesz koks, to prawdopodobnie zostaniesz wyśmiany lub osoba, której to powiesz, będzie starała się wytłumaczyć Ci, że robisz źle. Ewentualnie lekarz źle Cię zrozumie i pomyśli o kokainie, więc tylko narobisz sobie problemów. Sugeruję nic nie mówić i nie będzie żadnych problemów, aby normalnie przystąpić do kursu, a następnie egzaminu.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Zrobią Ci podstawowe badania i tyle, ewentualnie na dragi/alko.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 986
A gdybym powiedział ze biore kox to bedzie zle czy lepiej siedzieć cicho ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
A po co masz mówić? Chcesz się pochwalić? Mów, że jesteś zdrowy jak koń, nie chorujesz, nic Cię nie boli itp. Nawet jak okulary nosisz to możesz zdjąć je, bo będziesz miał wpis w prawku i jak Cię drogówka dupnie bez nich to zabulisz lub wkręcaj, że nosisz soczewki

Zmieniony przez - e0r w dniu 2006-03-28 17:46:54

Zmieniony przez - e0r w dniu 2006-03-28 17:47:24

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 986
mam miec 3 badania jedno to ma byc krew a inne dni ot ma byc okurarnik i lekarz do jazdy jakis .Badania krwi maja byc jakies podstawowe nic wiecej.
Lubie chwalic sie lekarzom ze biore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Zbadaja Ci cuker we krwi tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Ja prawko dawno robiłem, za lekarza 50 dych płaciłem. Badania to komedia, lekarz wypytawał mnie o głupoty, cały czas przytakiwałem, nie miałem takich szczegółowych badań jak Ty. Badania o ile pamiętam, robi się na początku kursu, jak ich nie przejdziesz, idź do szefa placówki szkoleniowej i powiedz o tym, u mnie kolesie tak robili jak coś nie teges było. W ogóle po co prawko robisz, tracisz frajdę jeżdząc bez papieru i jeszcze ja jazdę po pijaku mogą zabrać

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9885
50 dych płaciłem
to cos przeplaciles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Nie rozumię ludzi, jak przy badaniu krwi może wyjść test antydopingowy?

Zreszta gdyby nawet to nie jest zabroniona jazda pojazdami na dopingu (anabolikach), pierwszy raz masz badania krwi?

Dla kierowców robią badania pod kątem poziomu cukru, co by sie nie okazało ,że jestes cukrzykiem i zaśniesz przy 120 km/h w mieście.

Podejżewam ,że jak byś powiedział że bierzesz to i to, to mieli by niezłą brachę i zacytowali by za Twoimi plecami steoretypowy żart o koksiarzach.

Dla innych niezorientowanych - pinu karty do bankomatu tez nie da się odczytać w takich badaniach.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Leon po mieście jest ograniczenie do 50km/h

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
od kiedy?? *










* nie dotyczy motocyklistów

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oMKa

Następny temat

Bold

WHEY premium