SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po rekonstrukcji ACL 6 miesiąc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Witam jestem po rekonstrukcji acl już 6 miesięcy na rehabilitacje jeżdże raz w tygodniu poniewaz mam bardzo daleko, niestety jest to moj drugi fizjoterapeuta, pierwszy do którego chodziłem nie bardzo znał się na swojej pracy i spieprdzielił mi kolano obecnie mam 3-4mm szuflade moj rehabilitant mnie uspokaja ale ja nie wiem co mam robic? czy bede mogł jeszcze grac noramlnie w piłke czy bede odczuwał skutki tego luzu w kolanie ja chciałbym zrobić rekonstrukcje jeszcze raz ale czy NFZ to pokryje? moj rehabilitant mowi ze nie bedzie to potrzebne czy to możliwe tym bardziej że jest to noga ktora bedzie przejmowała najwieksze obciążenia ponieważ się na niej zapieram. prosze o porade może ktoś z was też miał taki problem? pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Niestabilnosc przednia, ktora pozostala na dzien dzisiejszy moze jeszcze sie ustabilizowac, ale gwarancji na to zadnej nie ma. Gdy zaczniesz grac ponownie istnieje ryzyko, ze kontuzja sie powtorzy. Jesli mozna tak powiedziec, to z niestabilnoscia w stawie kolanowym da sie zyc, czy nawet bez ACL. Trzeba natomiast pamietac, ze procesy zwyrodnieniowe w takim stawie beda znacznie przyszpieszone.
1

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
wiem że jeżeli popracuje solidnie nad propriocepcją to będę mogł jakoś funkcjonowac normalnie ale czy podczas grania w piłkę nie będę odczuwał tego luzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 469 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34832
.

Zmieniony przez - Kakus17 w dniu 2010-02-04 23:05:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem po mikolaju - rotator

Następny temat

Plamy na skórze.. po białku?? Pytanie do kumatych !!

WHEY premium