SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plusy przebywania w Holandii.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
To samo co u nas i w wielu innych krajach. Tylko tam większość rzeczy jest "oficjalna". Co prawda ja byłem w belgi. Na takiej ulicy mieszkałem 2 km od parlamentu europejskiego. I prawie zawsze jak do domu wracałem po 22:00 to trza było komuś w******l dać. Zawsze jakieś ***ane brudasy sie stawiały. Ogólnie brudny kraj gorzej niż polska. Nie wiem jak jest w Holandii. Podejrzewam ze tak samo. Ogólnie bez noża w kieszeni sie w nocy nie wychodzi

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14267
Jestem w Holandii prawie od 2 lat, w kazdej pracy w ktorej robilem, natrafialem co najmniej na jednego pedzia, albo stare grube lesby..Prawda Holenderki nie są najpiekniejsze na swiecie, ale trafiają sie śliczne okazy..Zielska nie pale, wiec mam wyYebane na ich legalizacjea do tego ich jezyk przyprawia mnie o zatwardzenie..
Najwiekszym plusem dla mnie sa kluby Thaiskiego Boxu, ktore sa na najwyzyszm swiatowym poziomie

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 611 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14267
w Bredzie...świetne miasto

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21293
sport_test ta partia ma w programie dopuszczalnosc stosunkow z 13 latkami, moja noga tam nie postanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
co jak co, ale imprezy tam sa pierwsza klasa. Fani holenderskiego trance'u i hardstyle'u sa tam jak w raju. dla tych cudownych imprez mysle ze warto tam pojechac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
Krępy dlatego zgadzam się w pełni z Tobą poyebany kraj i tyle, byłem tam raz po opowieściach kumpli jaki to eden....drugi raz moja noga tam nie postanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Kvrwa Sport ale ty masz fantazje, ta partia zostala zalegalizowana, bo sad nie mogl odmowic na zasadzie jakis tam zasad. Ale nie ma jej w parlamencie.
Holandia mnie wqrwia bo nic tam nie idzie zalatwic, "jedna rzecz dziennie", przejarane maja mozgi i na wszystko wykladaja.
Ale pysio (no offence) daj se siana czlowieku, jaki noz? Musisz miec konkretny ryj, albo sie rzucac do wszystkich do okola, bo mnie jakos arabusy i murzyny z dzielnicy nawet "hi" sie nauczyli mowic po miesiacu A mieszkalem na Afrikaanerplein, ktory Holendrzy nazywali "slumsem".
(inna sprawa ze nie trawie brudnych surinamskich malp obwieszonych zlotem )
Jest luzno i bezpiecznie, jak ktos potrzebuje dac po ryju i po nim dostac w Polsce ma ku temu najwiecej okazji. Mnie ten sport nie bawi.
Nikt wam z Polski wyjezdzac nie kaze, wiec zluzujcie gumy w gaciach.
Holandia ma plusy i minusy, jak kazdy kraj. Jezeli najlepiej jest wam przed waszym blokiem to tam zostancie, tyle odemnie.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-05-18 15:01:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
jak coś to "Ty" a nie "ty"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Poplacz sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy nie lepiej było sie złapać wcześniej za doping ?troche o mnie strongman

Następny temat

jak z jakością tych środków??

WHEY premium