SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plusy i minusy stosowania TRENBOLONU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33926

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
jak bym wiedzial wsyztko to bym na mro wygrywal
pokazcie chociaz zdjecia fot przed w trakcie i po trenie jestem ciekaw tych zmian

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 901
he's comming
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
moze za rok dojdzie

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Wino narazie leżakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3592
z tego co czytalem tutaj to wnioskuje ze tren najlepiej laczyc z tesciem i do tego winstrol? a jak tak to jakim tesciem i ile tego na tydzien do trenu moze poda ktos jakie dawki na tydzien trenu i tescia. ktos kto oczywiscie bral i wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
a ja dalej nie rozumiem jednego. dlaczego trzeba przyjmować tren z testem? dlaczego obniża się libido? przecież tren sam jest androgenem i to kilka razy silniejszym niż testosteron. rozumiem w przypadku decy, deca blokuje produkcje własnego testa a sama jest mało androgenna więc faja może wisieć jak namoczona szmata bez wkładu poniewaz spada poziom androgenów. ale w przypadku trenu? przecież sam jest mega androgenny więc o co chodzi? a to że mocno blokue produkcję własnego T nie powinno być odczuwalne na cyklu. Bo co z tego że stracisz te 10mg własnego testosteronu przy 70mg 3 razy bardziej androgennej substancji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
tren jest progestynem,srodkiem z tej samej grupu co nandrolone, czyli powoduje nadprodukcje prolaktyny (jak deca) stad mocne bloki, fina dick'i

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
tyle to wiem, ale w przeciwieństwie do decy jest silnie androgenny więc nie ma spadku poziomu androgenów

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2008-04-06 11:29:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
przy dece tez nie ma zadnego spadku, zaleca sie walanie duzo testa by zniwelowac dzialanie prolaktyny
tak i przy trenbolone, prolaktyna ma tak *****skie dzialanie na organizm faceta ze bez dodatkowego testa wiadomo co bedzie sie dzialo, nie bedzie to taki blok jak przy dece ze wzgledu wlasnie na to ze tren jest androgenem niemniej jednak dodatkowa podaz testa jest wskazana,
pozatym testa poleca sie do wszystkiego, nie ma lepszego sterydu, wiec i trenbolone logicznie laczy sie z testem
wszystko to wiesz muzyk
tak jak przy dece tak i przy trenie nie bedzie blokowalo kazdego, ale bezpieczniej dodac testa, tak ot zasada

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
to że test jest kluczowy przy prawie każdym cyklu to ja wiem, ale teraz ja nie o tym mówie. skupiam się na tym dlaczego fajka wisi podczas stosowania trenu. po prostu dziwi mnie to że przy mega androgennym trenie trzeba uzupełniać androgeny o wiele słabszym testosteronem.

jak dokładzie działa prolaktyna na organizm faceta?

EDIT: czas na nowy avatar

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2008-04-06 11:50:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przerwa w cyklu

Następny temat

urodziny u FLEXA

WHEY premium