SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plemnik z którego powstałeś to była WY***KA -Spam!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148825

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
nie o to chodzi,chodzi o to zeby skasowac adres ktory jest tam zapisany w tym pasku
ale nic juz zrobie recznie wciskam adresy ktore sa ponizej adresu tego ktorego chce sie pozbyc i schodzi w dol

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
a ajki to był adres ?

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
i *** nie dało sie na skróty to trza tera za******lac i nowe robic

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
ja tak miałem z Tuną plus makaron jak otworzyłem w szkole kazdy odszedł odemnie

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
jarku i tak nie wiem o co ci chodzi jak chcesz usunac adres z pamieci to opcje ustawienia przegladarki czy tam *** wie co ty masz historia i wy******l ktory ci nie pasuje

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaruś najedź myszką i naciśnij del
a tak to siema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
ja zrana chciałem do roboty wziąść

Ale czasu nie miałem

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
jaruss start-> uruchom/run wpisujesz regedit i wcikasz enter klikasz HKEY_CURRENT_USER-> SOFTWARE->MICROSOFT->INTERNET EXPLORER-> Typed url's - sobie kasujesz ktore chcesz


albo prosciej lasciwosci ie i kasujesz w browsing history "history of visited url's" tylko wtedy znikną wszystkie

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
o widzisz

Pros a bedzie ci dane

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
ok gibon dzieki,tak zrobie nastepnym razem,teraz zrobielm tak ze wpisywalem adresy ktore sa nizej az ten ktory chcialem skasowac zszedl na dol i wtedy tylko wpisalem jeden wiecej adres w przegladarke i ten ostatni znikl

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iniekcja czy cos zje...łem?

Następny temat

taki cyklik do oceny i troche pomocy:)

WHEY premium