SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plemnik z którego powstałeś to była WY***KA -Spam!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 148898

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
zupki chinskie to smierc
jak juz niemasz co jesc to zalej sam makaron woda i dodaj zwyklych przypraw,nie dawaj tych przypraw i tluszczy ktore sa zalaczone do zupki chinskiej

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
hehe wiem jarus ze to gowno ale walała sie tak jedna z 3 miesiace to zjem zanim wyjde heh

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
no nic tak bede musial zrobic maxio,ale myslalem ze jest inny sposob

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Miales zamknięte to w jakims pojemniku ? Mam na mysli jedzenie. Gdzie je trzymałes lodówka ?

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
zawsze jest a co trzeba? dokladnie ? jaki pasek ?

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
lepiej zainstalowac mozille wszystko fajnie sie usówa.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
świezy własnie mialem w pojemniku plastikowym ale na wierzchu bo cieple było zapomnialem schowac ale myslałem ze prze jeden dzien *** go nie strzeli a tu jednak tak

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
ten na gorze w wyszukiwarce

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
heh ześ precyzyjny W takim razie F11 wcisnij

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
no to zaplesniało, jak bys włozył to jedzenie wtedy kiedy było ostygnięte było by ok ale jak masz w pojemniku to para sie unosi i inne związki i plesn szybko zachodzi. mogłes trzymac normalnie to

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iniekcja czy cos zje...łem?

Następny temat

taki cyklik do oceny i troche pomocy:)

WHEY premium