SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecki fotostory ;D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
Siemka!
Niedawno (13stycznie 2006) zacząłem uczęszczać na siłownię.
Wcześniej czasem ćwiczyłem hantlami, co dawało mizerne skutki.
Przedstawię Wam teraz przemianę moich plecków przez ostatnie parę miesięcy.
Zaraz powklejam fotki ;D (nigdy na tym forum tego nie robiłem, więc może to zająć troszkę czasu).
Do tej pory zjadłem jedynie puszkę (jeszcze nie całą) 300g monohydratu kreatyny SNI.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
Przód mam trochę zatłuszczony totalny brak 6ciopaku.
Teraz lecę na redukcji (która na razie mi nie wychodzi za dobrze, 0,3kg w tydzień tylko zeszło), po której postaram się zamieścić fotki także i przodu i nóg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
Na pierwszy ogień idzie fotka z dnia 25 Stycznia , czyli początki mojego treningu. Od razu widać, że wyglądałem jak LOL
Waga 84kg, wzrost 183cm, bic 36 (max pompa )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004


O to to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004


Teraz leci fotka z 21 Marca, czyli już ponad 3 miechy treningu. Moim zdaniem widać znaczną poprawę :). Trzymałem już ścisłą dietę. Waga 88Kg, Wzrost bez zmian, bic 37 (na max pompie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004


No i z 26 kwietnia Waga: 92kg bic: 39cm wzrost: 183,5cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004


Następne z 26 kwietnia br. w troszkę innej pozycji. Na razie będzie to ostatnia fotka ok. 20 maja znów uruchomię aparat i dam do porównania, a troszkę masy mi przybyło. Szkoda, że po wrzuceniu na sever sfd te fotki tak strasznie tracą na jakości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2059
Oprócz tego ze jestes w styczniowej fotce w innej pozycji(co niepozwala porównac nic) i ze na trzecim zdjeciu wyglada jak bys mial w h** niesymetrczyne plecy to nie widze zadnych wielkich przemian ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004


Jak nie widać różnicy to po co przepłacać ;D Wrzucam znów fotke z 25 stycznia (pozycja z dupy wzięta.)
Co do niesymetryczności to mam skoliozę.
Z resztą rożnica musi być widoczna 82kg vs 93kg. No i różnica czasowa między pierwszą fotą a ostatiną to tylko 3 miechy więc czego chcieć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
Czekam na komentarze ;D. Co poprawić itd.
Oceniając szerokość pleców uwzględnijcie, że mam 90cm w pasie ;D (bf~~18%) więc mogą wydawać się węższe niż u osób mających np. 7X w pasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 316 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5699
hmm 93 kg teraz ważysz ??? masakra jestes mojego wzrostu a ja waże 85 i jestem o wiele bardziej przymisiowany. daj fote z przodu a nie same plecy.

Nikt sie nie leni, bo nie ma na co czekać...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
Przodu nie dam bo nie umiem totalnie pozować :D
Większość masy robią nogi :/ 67 w udzie i 44 w łydce ;D Cóż taka denna endomorficzna budowa.
Z resztą jak napisałem mam ~~18% tłuszczyku i to też robi mase (wiem, że muszę spalić. Ostatnio robię po każdym treningu 30min aerobów).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecy !! Kiedy lepiej ?

Następny temat

A takie tam

WHEY premium