SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan teningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 823

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

15

Waga

63

Wzrost

170

Cel treningowy

Zmiana stylu życia

Staż treningowy na siłowni

2 lata bez systematyczności od czasu do czasu.

Uprawiane inne sporty

Bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Sztangielki drążek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52
Z góry sorki za ortografie.

Zwracam się do was z prozba zrobienia planu treningowego.Do dyspozycji mam hantelki do 15 kg oraz drazek.Co 2gi dzien tez biegam.
Mam 15 lat,niecałe 170cm wzrostu mniej wiecej 65kg wagi i wielka motywacje, wiec jestem gotów stanąć na wyskokości zadania i ćwiczyć bo moja rzeźba mnie nie zadowala tak samo jak i siła.Szukałem po internecie ale nie znalazłem lub nie zauważyłem czegoś odpowiedniego dla mnie.Dodam tez ze od czasu do czasu cwiczyłem z 5kg hantelką ale bez systematyczności.Więc do wysiłku jestem przyzwyczajony bo często też się pomaga w domu czy sąsiadom tylko chce więcej.Diete mniej więcej już sobie ogarniam odstawiam na bok wszystkie 'niezdrowe' rzeczy ale do tego potrzebuje dobrego planu i tu tez zwracam się z proba do was,jeżeli ktoś by był tak miły i ułożył by mi ten plan byłbym zadowolony a zarazem wdzięczny ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
Z takim sprzerem to dzial trening domatora

Duramen

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań dotyczący

Następny temat

Plan 4-dniowy do sprawdzenia

WHEY premium