SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1959
2,5h :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
no to ladnie :)
troszke za dlugo.. nawet jesli jestes endomorfikiem to 2,5h to przydlugo

jesli na tym planie co jechales miales takie dobre osiągi, to znaczy ze prawdopodobnie masz predyspozycje do treningu kulturystycznego

sprobuj zwyklego, "nie-przeladowanego" treningu ;) nie powinienes zalowac

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1959
tak osiągi według mnie wydaja sie być dobre nie najlepsze ale dobre
a Ty jak długo ćwiczysz ze masz taki duży zakres wiedzy w tej dziedzinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
na silowni pierwszy raz bylem kolo 2 lat temu, ale mialem duzo przerw (wakacje, szkola, pozniej sesja na uczelni), osiagnalem swoje, nastepnie stracilem, znowu osiagnalem, znowu stracilem, to wszystko przez brak systematycznosci i braku czasu na przestrzeganie diety
trening w domu od okolo 4 lat
kulturystyka, a szczegolnie trening to moja pasja, wiedze czerpie glownie z tego forum
nie mowmy odrazu ze mam duzy zakres wiedzy w tej dziedzinie, ale staram sie udzielac na forum i pomagac innym w miare mozliwosci

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pozdrowienie oburącz-pytanie

Następny temat

plan 4 dniowy do oceny

forma lato