SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piwko a ...??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 431 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7509
Witam!Chcialbym sie dowiedziec jaki wplyw na miesnie ma mala ilosc alkoholu??np jakies dwa browarki jednego dnia ?? co o tym sadzicie ? Pytanie czysto teoretyczne

Szukając szczęścia w zwykłych momentach,nie masz czasu pomysleć, nie widzisz chwil piękna.....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2422
A jesli wiemy,ze np. dzisiejszej nocy wlejemy troche w gardło to takiego dnia nie ma sensu robic treningu? Chyba sie nie myle...

zawsze pamietaj o technice

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3140
ja bym sobie w wakacje nie odmawiał

"Patrz komu ufasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Dwa piwa raz na jakis czas raczej do niczego zlego sie nei przyczynia. Oby nie za czesto. Wieksze ilosci alkoholu moga spowodowac brak anabolizmu miesni nawet na pare dni.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 911 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10895
tez bym sobie w wakacje nie odmawial hhehe;] Ale masz tutaj na peirwszej stronie jeszcze tamt o piwku. Tam poczytaj;]

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
JA TAM OGRANICZYŁEM DO MINIMUM

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14530
"Wieksze ilosci alkoholu moga spowodowac brak anabolizmu miesni nawet na pare dni."
DOMER: A jesli przykladowo wybieram sie na imprezke i wiem ze bede chlal to jak sie zabezpieczyc przed tymi skutkami Kurde sa wakacje ograniczam sie jak tylko moge ale raz na jakis czas musze sie troszke naj****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
można zmniejszyć aminki , białko itp.

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zabezpieczyc sie mozesz przed katabolizmem tak jak napsiał Zakrzes. Ale przed brakiem anabolizmu ktory powoduje alkohol to raczej sie nie zabezpieczysz. Gdzies czytalem ze 100ml powoduje brak anabolizmu na 48h, nie wiem czy to prawda ale na pewno cos w tym jest.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
100ml czystego alkoholu tak ??
to ile to będzie rpzeliczając na flaszki wódki ?? bo mm nadzieje że pare kieliszków tego nei powoduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2439
cos mi sie zdaje, ze trzeba bedzie po wakacjach szukac sponsora na esperal

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Esperal BLUES !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budzenie sie w nocy

Następny temat

Indeks glikogenowy

WHEY premium