SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piotr Głuchowski - 05.05.2010

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
dopracujemy
większość z tego co piszesz

natomiast powtórzę jeszcze raz
jak na początek to w mej ocenie jest bardzo ok

niezmiennie sugestie czy krytyka
choć mnie czasem w****ia
jest niezbędna i pożądana

sam czat to trochę średni wypada, sporo dowcipnisiów
tutaj trzeba to zmienić choć i sama formuła czatu live jest bardziej jarająca

wcześniej
wybrane, dobre pytania
to rozważamy obecnie

zwłaszcza gdy gośćmi będą zawodowcy z USA ( to już pewne, więcej nie zdradzę bo to jeszcze kilka ładnych tyg. )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Co do wizerunków naszych na opakowaniach to zostały one wycofane duzo wcześniej i nie mają nic wspólnego z tą sytuacją a z tym żeby odzywki i suplementy nie kojarzyły się tylko z tym że są potrzebne jedynie w sporcie

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
Jeśli chodzi o mój trening to trwa on naprawdę tylko 20-40min ale czas spędzony na sali treningowej jest znacznie dłuższy bo wchodzi w niego jeszcze rozgrzewka,ćwiczenia rozciagające i w zależności od potrzeb trening aerobowy.

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
To prawda,okresowo poziom tłuscu w mojej diecie to ok 5000kcal,białka wtedy spożywam 4g na 1kg wagi

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
"Sorki, ale mówimy o kulturystyce, a oni wyglądają jakby zaczęli tydzień temu."


przepraszam





Kwestia priorytetów. I środków farmakologicznych. Nie każdy chce ich tykać ćwicząc amatorsko. Nie każdego celem jest też jak największa masa i wyjście na scenę.

Z uwagi na rodzaj wykonywanej pracy/kontaktów z ludźmi i inne uprawiane dyscypliny sportu, nie planuję znacznej hipertrofii choć pamiętam czasy, gdy ważyłem sporo więcej. Ale nie piszę tego, żeby w jakikolwiek sposób się tłumaczyć, choć lekko śmieszy mnie (a może nawet irytuje) ocenianie kogoś po wyglądzie nic o nim nie wiedząc. I możesz wierzyć lub nie - nikt z nas nie potrzebuje tutaj "autopromocji", nikt się tam nie pchał. Jak mawiał Knife: "zamiast marudzić, zrób coś samemu - lepiej".

Jeśli chodzi o formułę programu - taka jest z założenia. Wymiana poglądów, dyskusja. Gdyby chodziło jedynie o pytania i odpowiedzi - wystarczyłby czat - choć już teraz widać, jaki jest tam poziom większości pytań.

PS: Cenimy sobie wszystkie komentarze - jest to projekt amatorski i spontaniczny i z czasem może być tylko lepiej.

Zmieniony przez - junior__23 w dniu 2010-06-08 12:16:54

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
Swietna robota, jak bedzie sie rozwijac ulepszac to nic tlyko bic brawo:) powodzenia i pozdro

PS jak najabrdziej czekam w przyszlosci na tematy zaawansowane, doping, i wszystko inne co nie sponsorowane...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
jak dla mnie i tak Junior bardzo dobrze wygląda mimo że nie ma przysłowiowego 50 w bicu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
nie problem wziąć kogoś dużego z ulicy, problem zaczyna się później płynność mowy umiejętność logicznego i poprawnego budowania zdań, dykcja i sam sposób rozmowy z drugą osobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Piotr: Dzięki za wyjaśnienia. Też mi się wydawało, że to tylko plotki z tymi opakowaniami. Chociaż zdziwiony nieco jestem, iż Olimp wysłał - jak sam twierdzi - na zasłużony urlop Mariusza. Wydawało mi się, że po tym zawodniku jeszcze sporo się można spodziewać.
5000kcal z tłuszczy - dla mnie masakra. Ale właśnie o takich ciekawostkach bym się dowiedział nieco więcej. Z treningiem to absolutnie wierzę - kwestia niedopowiedzenia, że nie chodziło o przebywanie na sali, które jest dłuższe. A można wiedzieć ile razy w tygodniu chodzisz? I jak już jestem przy pytaniu... prócz rozstępów dość dużym problemem są czasami włosy na ciele. Jak zawodnicy sobie z tym radzą? Czyżby golenie całego ciała co 2-3 dni? Podobno jednak wówczas odrastają szybciej i mocniejsze. Dziś w tej materii jest szeroki wybór, kwestia by wybrać optymalnie.

Junior: Bez nerwów. Zwróciłem tylko uwagę, iż warto było pytać Piotra od strony praktycznej. Na teoretyczne wywody był p. Ambroziak czy Kacper. Wtedy próba rozmowy jak równy z równym nie raziła tak.
O wyglądzie się "nie wie", ale się go widzi A co do autopromocji - skoro nikt jej nie potrzebuje to byłoby miło, gdyby jednak gość więcej się udzielał. Formuła polegająca na wymianie poglądów nie do końca się sprawdza. Zakłada bowiem pewną równowagę między uczestnikami (choć i wtedy przydaje się moderator rzucający pytania-hasła vide zasady dyskusji panelowej). Niestety przy 1 gościu nigdy nie będzie równowagi. Nie ma szans byście mieli - naraz - doświadczenie praktyczne Piotra, teoretyczne p. Ambroziaka czy Kacpra. Taka dyskusja miałaby sens, gdyby zaprosić 2 gości-fachowców. W przeciwnym razie zdecydowanie należałoby pójść w kierunku wywiadu/talk-show.

chucknoris: Nie do końca jest to kwestia wzięcia dużego... Zależy z kim się rozmawia. Junior widzi tu koncept partnerskiej rozmowy i owszem - duży by się przydał. Ale już w przypadku np. Ambroziaka na co duży? Chyba, że w roli weryfikującego teoretyczne podstawy jako praktyk. Generalnie chodzi mi o to, aby mierzyć siły na zamiary, w skrócie by nie uczyć Głuchowskiego jak budować masę, a Kacpra jak mieszać odżywki. Pytać, a nie stawiać się w roli ekspertów od wszystkiego i pouczać gościa. Więcej skromności, mniej lansu, którego - podobno - wcale nie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Masz prawo kwestionować formule. Różne gusta.

Jednak chyba jako nieliczny, odniosles wrażenie, ze goście są pouczani czy zakrzykiwani.

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sławomir Ambroziak - 08.04.2010

Następny temat

Krzysztof Selenta - trening medyczny - 20.04.2010

WHEY premium