SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilna SPRAWA:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
witam wszystkich:)mam nadzieje ze nie bylo jeszcze tego postu:)chcialbym zeby ktos mi doradzil w pewnej sprawie:)otóż mierze 176cm,waże 75kg,w bicepsie prawie 36cm klata 110cm!otóż chciałbym jeszcze urosnąć w zwyż!!mam ponad 18lat i juz dluzszego czasu nie rosne w gore i chcialem sie zaopatrzyc w Hormon wzrostu!!chcialem sie dwoiedziec ile to mniej wiecej kosztuje na czarnym rynku i ile tego dziennie powinienem brac!:)no i czy to prawda ze na hormonie wzrostu oprócz tego ze rosne w gore to i w szerz??mam na mysli miesnie(bic,klata,nogi,plecy,barki)wiecie chyba o co mi chodzi:)czekam na odpowiedzi i z gory dziekuje:)

co nie uśmierci to podwojnie wzmocni mnie!!!!!:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
ze np, jeden bark masz wiekszy od drugiego a co za tym idzie kaptury tez i podobno to hu...wo wyglada;/wiec wiesz chcialem sie dowiedziec czy to prawda!!

co nie uśmierci to podwojnie wzmocni mnie!!!!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Ehh nie trzeba ile masz lat? Zakonczyłeś dojrzewanie?
Odpowiednie aminy i T4 po co hgh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
miczelx wklejal kiedyś ciekawy art w którym opisany był przebieg doświadczenia polegającego na podawaniu grupie chłopców (którzy nie mieli jeszcze zamkniętych nasadek kostnych) testosteronu wraz z inhibitorem aromatazy. badani chłopcy rzekomo podczas 20 tygodni cyklu urośli kilka cm.
napewno taniej i bezpieczniej to wyjdzie niż walić hgh.


ps. zobacz profil holdera, krążą plotki ze on był wśród tych chłopców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 455 Wiek 5 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6338
Ja mysle ze z tym hgh to sobie odpusc!!! Lepiej biez jakies srodki uwalniajace naturalne hgh np na bazie Argininy.

Born To Win

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1652
chlopaki maja racje odpusc sobie hormon wzrostu

Pamietaj ze minuta gniewu zabiera Ci 60 sekund szczęscia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
A czy po hormonie wzrostu nie rosna przypadkiem rowniez narzady wewnetrzne? To by tlumaczylo przypadki gigantyzmu i dlaczego ludzie mierzacy po ponad 2,30 umieraja czesto po 40stce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
holder Odpowiednie aminy i T4
Arginina, glutamina- ok, ale t4 ?
metabolizm przyspieszy ale czy da to wymierny efekt we wzroscie to nie jestem pewny. z drugiej strony jesli na testach metabolizm nie jest na maxa to mozna go troszke podbic, nie ?

efedryna tesh przyspiesza metabolizm jesli nie o pobudzenie chodzi to mysle ze bylo by ok takie polaczenie:

30mg - pobudka (np 0600)
15mg - po 5h (np 1100)
15mg - po 11h (np 1700)
ew po pewnym czasie 1mg ketotifenu na noc

takie dawki leciutko poprawia funkcje organizmu, i w zaden sposob nie moga zaszkodzic - nawet stosowane ciagle przez kilka miesiecy a nawet rok.
problemow ze snem byc nie powinno, ale jesli to 2 dawke po 4h a 3 po 9h.

Wiem ze Dawki sa 'smieszne' ale do ciaglej suplementacji wystarcza, i nie zaszkodza nawet po bardzo dlugim okresie stosowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2039
Tos pojechal Holderowi

-=EUROPE ARENA PHARM=-

Juz wkrótce Hipretrofia w Pl =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510


Nie twierdze ze mam racje, tylko nie jestem przekonamy ze znaczaco wplynie to na wzrost. Po czesci sam sobie odpowiedzialem ale moze jest jakas 'magia' w t4 ktora pomoze urosnac. Chetnie sie dowiem.

Mozna by probowac GABA lub GHB, lecz GHB synteza we wlasnym zakresie pozostaje Mozna by sie bawic w testy jaka dawka bedzie najskuteczniejsza itp, ale mozna takze z niezlym przyblizeniem policzyc, bazujac na badaniach.

Otrzymac GHB to wcale nie taka czarna magia, skoro znajomemu sie udalo
... Tylko szkoda ze sam wszystko juz dawno zezarl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2039
Nie Ty
Tylko typ ktory napisal ze tacy wielcy jak hold umra ~40

-=EUROPE ARENA PHARM=-

Juz wkrótce Hipretrofia w Pl =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
gościówa od biologi mi dzisiaj powiedziala zebym se kupil jakies witaminy typu D3,wapń!!mowila ze ona buduja kosci czy cos i mozna urosnac troche!!cos w tym stylu:)to co wreszcie mam se kupic??co najlepiej radzicie??slyszalem ze po hgh niektorzy krzywo rosna!!to prawda??

co nie uśmierci to podwojnie wzmocni mnie!!!!!:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na obnizenie cisnienia na cyklu?

Następny temat

### Zwieksznie wzrostu - Tamoxifen ###

WHEY premium