SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilna sprawa proszę o porady!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
Witam mam 23 lata.Znalazłem się w trochę nietypowej sytuacji, byłem ON przez okres 6 miesięcy, leciał test i deca ale co brałem i jak długo nie ma teraz znaczenia, gdyż zdiagnozowano u mnie guza jądra, aktualnie jestem po operacji usunięcia jądra prawego, w poniedziałek mam TK jamy brzusznej i klatki piersiowej, markery nowotworowe mam w normie i aktualnie czekam na wyniki badań wycinka z warszawy. Problem jest w tym że zdiagnozowano to u mnie na początku odbloku i krótko mówiąc nie zdążyłem się odblokować dodam jeszcze że lewe jądro które mi pozostało jest wielkości fistaszka, bardzo się zblokowałem, robiłem badania hormonalne pare dni temu LH i FSH prawie zerowe, tesc w dolnej granicy normy, po wielkości jądra nie ma się co dziwić że LH i FSH prawie zero. Prawdopodobnie czeka mnie chemia, z tego co mówił mój lekarz urolog lajtowa ale zawsze to chemia i ma obawy że jądro jest już teraz pomniejszone i zniszczone po cyklu i po zastosowaniu chemioterapii która również uszkodzi mi w pewnym stopniu jądro moge być bezpłodny. Skierował mnie do profesor endokrynolog na konsultacje, która odradziła mi kuracje gonadotropinami i klomifenem gdyż może to spowodować przeżuty ale nie musi, i wysyła mnie do nastepnego profesora zebym sie jeszcze z nim skonsultowal czy przed chemioterapia moge leczyc sie gonadotropinami i klomifenem ale powiem szczerze ze mam ich w dupie bo oni sami nie wiedzą co maja mówic i robic jesli coś nie jest tak jak sie uczyli w podręcznikach, a ja nie sram pieniędzmi żeby latać od jednego i drugiego i oddawać im po 150zł i usłyszeć to co sam wiem, jak myślicie próbować się odblokować przed chemią?? bo chcę zdeponować nasienie przed chemioterapią a z takimi wynikami LH i FSH to szkoda kasy na badanie nasienia bo naprawde prawie zerowe dużo ponizej normy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Wlodiii
miałem robione markery nowotworowe, w normie były. Ale lekarz powiedział że jak się nie wytnie to nie wiadomo co to jest,

Markery w normie i wyniki USG/nie opis lecz w tym wypadku zdjecia/ sa podstawa do oskatzenia z powództwa cywilnego o błąd w sztuce lekarskiej i żądanie odszkodowanoia za trwały uszczerbek na zdrowiu.Poczytaj
http://prawa-pacjenta.wieszjak.pl/pacjent-w-sadzie/269099,Kiedy-przysluguje-odszkodowanie-z-tytulu-bledu-lekarskiego.html

Na podstawie Art. 444 i 445 ustawy z 23 kwietnia 1964 r. kodeksu cywilnego (Dz.U. nr 16, poz. 93). możesz żadac nie tylko odszkodowania lecz również zadośćuczynienia finansowego plus renty w zalezności od stanu zdrowia ale o tym juz decyduja biegli lekarze orzecznicu ZUS
Z własnych obserwacji wiem ze sprawy tego typu nieraz ciagna sie długo, ale po wejsciu do Unii wiele z nich rozstrzyganych jest na korzyśc pacjenta i t nabrało to wszystko tempa.. Moja wiedza odnosnie procedur prawnych jest dość ograniczona, pamietam kilka spraw jedna to zaszycie tamponu czy czegos tam przy resekcji woreczka żolciowego, druga usuniiecie gałki ocznej z pominieciem leczenia zachowawczego.Niewazne. Wiem ze ludzie wygrali.

Tak na koniec moje zdanie.Lekarzowi który twierdzi w 21 wieku ze trzeba coś z organizmu wyjąć aby zobaczyc co sie dzieje i czy organ jest chory nalezlaby odkroić na zywca jaja.Niech dentysta wyrwie zab aby sprawdzic czy jest zdrowy albo okulista wydłubie oko, podejdzie z nim do okna i se obejrzy. A potem niech te ludzkie częsci włoza na swoje miejsce. Walcz przyjacielu o swoje.Pozdro

Odnosnie pytania głównego bo rozpisałem sie a to z powodu ze przyznam iz jestem zbulwersowany ta sprawą. Z jednym jadrem mozesz koksować, trenować, płodzic dzieci i niczym to sie nie bedzie rózniło w stosunku do 2 jąder.Rób to jednak z rozmysłem, zawsze zanim zaczniesz NAJPIERW naszykuj odblok, reszte znajdziesz sobie na forum.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic nie kombinuj na pewno teraz będziesz okresowo badany i prowadzony przez lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
depozyt a po chemii próba powrotu do normalnosci jak sie wkońcu kumaty lekarz znajdzie(przynajmniej ja bym tak zrobił)

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
ale właśnie problem jest w tym że nie ma co dawać do depozytu, z takimi LH i FSH jakie ja mam nie ma opcji aby nasienie było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
lipa kolego.po chemii zadziałaj z kumatym lekarzem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
i tu nasuwa się pytanie czy próbować się stymulować przed chemią HCG, provironem aby tymczasowo poprawić jakość nasienia i wtedy depozyt czy nic nie robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ale jezeli zaczniesz sie odblokowywać przed chemią i na jedno ma prawie wyjść po chemii to juz lepiej działac pod okiem lekarza po zabiegach itd

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2013-02-16 16:42:17

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Trzeba być idiotą aby w takiej sytuacji radzić się na forach lub działać na własną rękę. Wszedłeś w opiekę medyczną więc tam się wystrzelaj ze wszystkiego co robiłeś niech lekarze prowadzący zajmują się Twoim przypadkiem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
sog dla tego pana wyzej,zaraz wezma sie za doradzanie pseudoeksperci ktorych jest pelno na forum i zrobia ci karuzele w glowie,nie obrazajac faktycznych ekspertow z forum ktorzy maja wiedze jak wlasnie krzykacz i radzi ci chyba najmadrzej jak mozna,powrotu do zdrowia ci zycze, a potem do treningu

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
dzieki krzykacz za konkretna odpowiedz, zalozylem ten temat bo sam juz k.... nie wiem co robic, ale masz racje na wlasna reke nie bede dzialal, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
koniec tematu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyklik do oceny - Epistane 18mg/caps od Anabolic Technologies

Następny temat

Cykl do oceny i porady.

WHEY premium