SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cyklik do oceny - Epistane 18mg/caps od Anabolic Technologies

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Siemanko,

Zbliżam się ku końcowi przygotowań do pierwszego cyklu. Jako że od 13 lat jest to pierwszy kontakt z czymś mocniejszym
czaję się jak prawiczek z dojściem do trzeciej bazy ;]

Pod tym linkiem jest opis przygotowań z którymi jadę od końca grudnia (razem z ankietą).

https://www.sfd.pl/Hyperlean_FX_7_+_Hyper_T2__dziennik_/_relacja_/_podsumowanie-t917507.html

Kończę za jakieś 3 tygodnie i potem robię tydzień przerwy i chce zacząć EPI.

jak będzie wyglądał cykl:

1-2 po 36mg ( 2caps)
3-7(9) 54mg ( 3 caps) - zobaczę w trakcie czy wykończę oba opakowania czy skończe wcześniej

Profilaktyka:

na tydzień przed startem zaczynam wcinać livermilk 2caps, w trakcie cyklu zwiększam do 3 caps dziennie.
Od razu po cyklu daję Amplify Diabolic Labs i jak to nie da rady to dodam jeszcze Nolvedex od Gaspariego przez 3-4 tygi po cyklu.

Suplementacja:

w trakcie cyklu
- omega 3 po 5g dziennie
- bcaa - około treningowo
- animal flex - jem ciągle
- kompleks witamin
od ostatniego tygodnia cyklu
- dodaję kretkę, albo TCM albo TCM + orotan przez 6 tyg

Szama tak samo jak do tej pory, zastanawiam się czy nie zwiększyć o jakieś 300kcal w białku czyli wyjdzie około 3g/kg białka.
Trening zobaczę w trakcie, ale nie planuję zmian w stosunku do tego co podwiesiłem w linku.

Cel - dalsza walka z bf, estetyka + poprawa siły. Czyli zostać w okolicach 80kg, ale zejść z bf aby krata na brzuchu była widoczna..

Prośba o ocenę i konstruktywną krytykę lub poradę co zmienić ;]

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
11oxo w terii też powinno dać radę. U mnie też miała być redukcja a póki co masa idzie jak wariat. BF bez zmian albo nawet na delikatny plus mimo że jem bardzo czysto BTW 3/0,8/2,3 na kg więc cały ch.uj kcal

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202695
skoro to pierwszy cykl to dlaczego nie zaczniesz od testa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
Sam nie wiem. Epi już mam jak i inne cukierki, może dlatego że łatwiej było mi ogarnąć temat i nie miałem dojścia do recept a do Egiptu wybieram się pewnie dopiero jakoś w lipcu ;]

Daj znać co myślisz o powyższym - jest git? coś byś dodał? zmienił?

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
daj sprawdzone saa nie kombinuj,szkoda kasy i zdrowia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
No piękna demotywacja Panowie ;]

Kase już wydałem, o zdrówko na tyle ile to możliwe przy cyklu zadbałem (?)
Badanie przed cyklem też już zrobione, cała morfologia i hormony w normie.

Z lektury wyniosłem że EPI stosunkowo najbardziej lajtowe na 'pierwszy' rzut.

Wiem że ryzyko tego co w caps jest realne, ale kupowane chyba z najbardziej znanego i sprwdzonego
ogólno znanego i pimpowanego na sfd miejsca czyli od gościa z ekipy polecanego na jednej ze znanych stron w uk.

Pomożecie coś? czy generalnie będziemy się trzymać że SAA do dobro a PH konwertujące do SAA do złoooo ;] ?

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
PH nie konwertuje do saa,ph=saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202695
daj propa i dorzuć to epi i będzie fajny cykl ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
lodzianin - 1:0 wygrywasz ;] - tylko w co gramy ? ;] chodziło mi o to że najpierw daję po wątrobie i dopiero daję znać o sobie
Lasix - może na drugi cykl we wrześniu, na pierwszy chyba się nie odważę teraz chce zobaczyć jak zareaguje organizm,

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202695
problem rozwiązany leć samo epi i juz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 418 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11346
z tą decyzją nie było problemu ;] - nie jestem pewien profilaktyki, PCT, etc. może warto tutaj coś jeszcze zmienić lub podkręcić ?

Spartans! Prepare for glory!

no pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202695
wszystko wygląda ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka-teść-winko. Proszę o opinie ;)

Następny temat

Pilna sprawa proszę o porady!!!!

WHEY premium