SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz na dopingu jak zacząć

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35059 Napisanych postów 89949 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940990
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60
to, że 5 lat to się dowiedziałem w czwartek przed weekendem...gnój jak uj. Ale to ogarniam. To sięteraz muszę nauczyć coś gotować lepiej bo wcześniej ona mi robiła jedzenie do pracy i obiady po... Trzeba być twardym i dążyć do celu. Uderzam do "kuchnia" a później "odżywianie" nwe skile trzeba beedzie nałapać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wiem Paweł,ale mi chodziło o takie żarcie typu kieszonkowe,że stoisz przy maszynie i kąsasz kokleta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35059 Napisanych postów 89949 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940990
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60
ja mam w robocie po prostu tak (to jest duże ASO) - jest przerwa na jedzienie i wtedy jemy. jak cie złapią na jedzeniu w innym czasie to sie w najlepszym wypadku trzeba tłumaczyć. To bede sie tłumaczyć musiał...no coż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To pomyśl o okresowym poście (IF). Masz dział tu na forum.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60
nie rozumiem co to okresowy post Cayek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to w kiblu się chowaj z kiełbasą spokojnie nie musisz tak robić. Wieczorem robisz koryto na cały dzień i tak jak paweł pisał,
1.śniadanie
2.obiad w pracy
3.koryto po pracy
4.przed siłka
5.papu po siłowni
6.jak czas pozwoli a będzie mało kcali wpc przed snem
nie będziesz dawał rady stałego zarcia to w płynie (ale tylko gdy czas nie pozwoli)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60
dobra dzieki chłopaki. Na tem moment temat do zamknięcia raczej. a baba teraz w delegacji...tydzien spokoju przed wyprowadzką...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IF = Intermittent Fasting,to dieta w skrócie że masz okno zywieniowe i wtedy jesz,a resztę doby post,ale ty masz normalnie dużo czasu żeby zjeść wszystkie posiłki normalnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

primabol i decanol200

Następny temat

Od czego to gino???

WHEY premium