SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz na dopingu jak zacząć

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60
Siemano,

najpierw ankieta:
Poniższą ankietę wystarczy skopiować, wkleić do swojego tematu i wypełnić. Ułatwi to zadanie osobom chcącym udzielić pomocy / odpowiedzi, gdyż będą mieli niezbędne dane o osobie chcącej przeprowadzić dany cykl.

Dzięki temu udzielona odpowiedź będzie szybsza i z pewnością trafniejsza. Pozwoli to też uniknąć licznych pytań o dane, wymiary itp...

1. WIEK: 29
2. WAGA: 85
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 105
-udo: 49
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 miesięcy
6. DIETA: staram się jeść regularnie. Przykładowo dzisiejszy jadłospis: śniadanie jajecznica 3 jajka na 2 plastrach boczku, w pracy 2 kanapki pełonożytni chleb z szynką, serem żółtym i łososiem - 4 kanapki, obiad 2 schabowe po ok. 150g każdy z ryżem. kolacja płatki mieszane na wodzie, później 4 piwa (wyjątkowo - baba mnie zdradza)
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: masa
9. CEL CYKLU: masa ze zbiciem resztek tłuszczu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 17%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): dobra przemiana materii - szybko wszystko spalam bądź trawie
13. STAN ZDROWIA: bdb-brak alergii, lekka skolioza (niewidoczne), praca fizyczna
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: zarost średniogęsty, lekkie zakola ale włosy gęsto i mocne (fryzjerki słowa)
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: aktualnie 80kg (rok temu jak bardziej ćwiczyłem było 115kg na kreatynie - mówimy o jednorazowym podniesieniu i opuszczeniu, seria była 80kg)
-martwy ciąg: 60kg (nie próbowałem więcej)
-przysiad: 60kg (nie próbowałem więcej)

Moj problem: jestem raczej szczupłej budowy i zawsze miałem duży problem z nabraniem porządnie masy. Dużo się starałem jakieś 2 lata temu a i tak wjechało po roku 9kilo mięśni jedynie i zeszło jakieś 2kg tłuszczu. Chciałbym porządnie przybrać i się wyciąć ze wspomagaczami. Co i jak i ile byście chłopaki ( i dziewczyny) polecili). Ogólnie siłę mam bo robie fizycznie jako mechanik. Tylko leszczowato wyglądam i trzeba to w końcu zmienić - przejsć pewnien etap). Chodzi o komleksowy program co i jak łącznie z momentem odstawienia. Dostęp do specyfików mam. Kwestia tylko co i jak.

Pozdro i czekam na jakieś info. Jak czegoś nie podałem kluczowego to spoko - podam od razu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94048 Napisanych postów 363870 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667366
brak czasu w pracy bierz gainera w butelce rozrobionego i w 20 sekund wypijasz posiłek
druga sprawa systematyka w treningach
trzecia sprawa kobite za drzwi tego kwiatu jest pół światu lub sobie wyjasnijcie bo takie stresowe sytuacje wybijają kortyzol który nie sprzyja formie fizycznej jak i psychicznej
powodzenia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60
propo kanapek to 2 z szynka i serem i 4 z rybą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ci wredne babsko
kolego dieta do zmiany i bo cały dzien kanapki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
"Dużo się starałem jakieś 2 lata temu a i tak wjechało po roku 9kilo mięśni jedynie i zeszło jakieś 2kg tłuszczu."

Tylko mięcha to na pierwszym cyklu rzadko robią.

"Tylko leszczowato wyglądam i trzeba to w końcu zmienić ę

To zmień dietę, a raczej ułóż ją i zacznij porządnie ćwiczyć.
Żeby nie było - to samo zapewne admini ci napiszą.

Nie rozumiem ludzi, którzy chcą wchodzić na leki bez żadnej wiedzy na ich temat, a o diecie nie wspomnę.
A niby dorośli.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po drugie 60kg martwy i 60siad? Za szybko jak na towar, nie wiem czy chcesz babie coś udowodnic,czy o co chodzi,ale trening i dieta,bez tego tylko złota rybka ratuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34888 Napisanych postów 89831 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940067
dieta dieta dieta !!! ogarniesz na 100% to zobaczysz jakie bedą postępy a później można myśleć o saa i jak na początek to sama metka albo prop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60
ehh... to może fakt. Zapytam się tutaj jeszcze raz za około rok ćwiczeń na sucho. Może będzie lepiej. Po prostu ćwiczę nieregularnie i to jest aktualnie największy problem chyba (poza dietą). Tylko widzicie - robota jest jaka jest. Jeśc mogę oficijalnie o 14tej (w pracy) a robie od 9-17. Wczęsniej śniadanie tylko a po pracy obiad. Lepiej byłoby obiad wrzucić na tą 14tą czy zostać przy 18tej? Na treningi chodzę średnio na 20tą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60
a co do baby - 5 lat mnie bokiem puszczała z jednym typem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60
a nie mam wiedzy o lekach bo po to się na forum zarejestrowałem by ją zdobyć chyba nie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34888 Napisanych postów 89831 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940067
przemo_rene
ehh... to może fakt. Zapytam się tutaj jeszcze raz za około rok ćwiczeń na sucho. Może będzie lepiej. Po prostu ćwiczę nieregularnie i to jest aktualnie największy problem chyba (poza dietą). Tylko widzicie - robota jest jaka jest. Jeśc mogę oficijalnie o 14tej (w pracy) a robie od 9-17. Wczęsniej śniadanie tylko a po pracy obiad. Lepiej byłoby obiad wrzucić na tą 14tą czy zostać przy 18tej? Na treningi chodzę średnio na 20tą.

dla chcącego nic trudnego , dużo ludzi też tak pracuje a miche trzymają , wystarczy chcieć...
jesz rano śniadanie później w pracy o14-stej następnie o 18-stej , przed i po treningu i masz łącznie 5 posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przez 5lat?? To ty nie masz jeszcze w toku sprawy o napaść z przedłużeniem ręki? Chłopaku szkoda życia na takie kobiety.

Idź do działu odżywianie, niech ci rozpisza to tak jak ma wyglądać,w między czasie idź do działu kuchnia i poproś o powiedzi na żarcie co można na szybko zjeść podczas pracy i będzie dobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

primabol i decanol200

Następny temat

Od czego to gino???

WHEY premium