SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOJ PIERWSZY RAZ - jak to zrobic ? HELP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 398
siema ziomale, cwicze juz ogolnie ponad 3 lata, w tym ponad rok bez przerw poza tygodniowymi regeneracjami, stosowalem juz diety i odzywki z roznymi skutkami, ostatni moja dieta poszla sporo w fat doszedlem do 86 kg ale brzuch jak *** byl, zle to wygladalo wiec wzielem sie za redukcje i zjechalem do 79 kg, 84cm w pasie, 37 w lapie, 104 klatka, nogi tez cwicze regularnie, podoba mi sie ot co mam ale troche zmalaly miesnie, w lapie w szczycie bylo 40cm i chce do tego wrocic, jak juz pisalem roznych rzeczy probowalem ze srednim skutkiem dlatego jeste zdecydowany na saa, nie psizcie mi ze za wczesni itp bo itak je wezme, PROSZE tylko o konkretne porady gosci ktorzy biora od czego zaczac, MOJ CEL - NABYCIE MASY MIESNOWEJ NIE KONIECZNIE SZYBKO LECZ KONIECZNIE PRZY JAK NAJMNIEJSZYM PRZYROSCIE TLUSZCZU - nie musze rozrosnac sie jak byk ale chce przybrac jak najczystszego miesa, WAZNE - chcialbym tez by saa ktore wezme nie zrobily mi duzego sita syfow na twarzy, oraz nawodnienia miesnia, wole wziac drozsze saa a przy jak najmniejszych skutkach ubocznych - glownie chodzi mi o SYFY, z tego co sie oreintowalem to zastanawiam sie nad DEKA i jakims tesciem, nie ktorzy polecali mi slabego - propionat chyba a inni prolongatum ale ten chyba bardzo silny jest, mi obojeteni byle by nie wysypalo mnie za bardzo bo wiem ze od roznych tescio roznie wysypuje, wgl czy to z czasem schodzi czy zostaje ? podsumowujac prosze poradzcie mi jakie srodki w jakich ilosciach zastosowac by dobrze urobic u mnie suchej masy, dodam ze zanim sie spaslme to bylem typowym ektomorfikiem, tylko zla deita mnie tak urzadzila ale wracam do formy PROSZE PORADZCIE ZIOMALE...z gory THX
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 398
i jaki rozklad B/T/W przyjac na takim cyklu? ile dac na plus kalori ponad bilans zero ? 100kkal, a moze 500? chodzi mi o sucha mase miesniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
wypełnij ankietę działu
nie dieta ale jej brak Cię tak urządził


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2010-07-10 15:21:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 398
oki wypelnilem, tzn chodzilo o te dane w "profilu rozszerzonym" tak ? zgadzam sie to byl brak diety a raczej jedzeniu duzo wszystkiego, glupota jak *** ale bylo minelo, wiec poradzi ktos cos prosze, bo ***ne se deke i propa bez pytania ale lepiej chyba wiedziec co i jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 398
DOLACZAM ANKIETE :

1. WIEK:25
2. WAGA:79
3. WZROST:183
4. WYMIARY:
-biceps:37
-klatka:104
-udo:48
-talia:84
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3lata
6. DIETA:lowcarb poki co
-białko:2.8
-węglowodany:2
-tłuszcz:1.8
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: BRAK
8. TRENING:FBW5x5 obecnie
9. CEL CYKLU:WZROST SUCHEJ MASY MIESNIOWEJ - przy ewentualnej redukcji tluszczu
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:BRAK
11. POZIOM BF%:15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):EKTOMORFIK
13. STAN ZDROWIA:ZDROWY
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: W NORMIE
15. PPM (podstawowa przemiana materii):1920kkal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:105
-martwy ciąg:140
-przysiad: 105
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
prop
1-8 100mg eod
do tego dodasz jakiś spalacz i redukujesz (tylko w sumie to nie wiem co )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
eod? ;o
a e2d nie styknie świerzakowi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
every other day
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 398
a jak deke do tego by dorzucil ? prop to jest najslabszy tesc tak ? czy wywalaja syfy po tym ? pytam tak bo leczylem sie kiedys na syfy aknenorminem, jetem zdrowiutki ale wiem ze po cyklu moga wrocic i tego sie boja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
nie ma takiego czegoś jak mocniejszy/słabszy teść
różnią się estrem
deca na pierwszy cykl się nie nadaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 398
oki a co warunkuje ten ester?na co wplywa? a czemu deka sie nie nadaje...? podobno fajnie z tesciem na sucha mase dziala...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol moje inne podejście - ktoś próbował?

Następny temat

Prohormon Anavaru szamał ktoś ?

WHEY premium