SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl z testosteronem.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
na takiej ilości białka bardzo nerki bys obciążał i nawet połowy tego nie wykorzystał,szkoda kasy a przede wszystkim zdrowia.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Posiadasz może jakąś istotną wiedzę na temat mojego tematu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
tak,że nie kwalifikujesz sie do dopingu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Wyjaśnij dlaczego, bo według mnie jedynym dla mnie przeciwwskazaniem jest brak potrzebnej na ten temat wiedzy, która właśnie chcę uzupełnić - po to ten temat.

Zmieniony przez - konan80 w dniu 2014-03-14 09:38:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nie potrafisz się odżywiać,nie masz pojecia o suplementacji,nie masz pojecia o metodach treningowych itd jak zaczynasz naukę na prawko to nie na bolidzie przecież.Ty zaczynasz trenować i od razu chcesz na saa wskakiwać,dil pewnie ci głupot nawciskał do wakacji nic nie zrobisz tak więc nie ma sensu ładować w siebie bez sensownie chemii ludzie po kilku miechach treningów za kreatyne się łapią a ty za leki chcesz.Jesteś po prostu nygusem który mysli ze leki zrobią za ciebie robote,ale tak nie bedzie.Ot tyle.To jest tak samo jak te grube baby na ulicy z jogurtem w ręku i jabłkiem bo są na diecie.Jak cos robic to z głową !!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Nie mam i widzę, że nikt nie ma ochoty mnie oświecić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94932 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
napisałem ci jak masz jeść,trening do tego i bedziesz łapał mase

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 32
Każdy tylko mówi, że to nie czas itd., więc kiedy jest dobry moment na drogę na skróty? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Nie posiadając odpowiedniej wiedzy i tak niczego nie skrócisz. Tu ją możesz zdobyć to fakt ale na to potrzeba czasu i masy przeczytanych artykułów. To jest tak obszerna i złożona dziedzina, że nikt Ci nie przekaże 3 złotych zasad w jednym poście i już wszystko będziesz wiedział. Na zdobycie wiedzy teoretycznej, samych podstaw, potrzeba bardzo długiego czasu a potem równie długiego potrzeba aby tą wiedzę wypróbować na sobie. BB to nauka metodą prób i błędów bo tu nie ma gotowców, gdyż każdy organizm jest inny i to co dobre dla jednego może być kompletną klapą dla kogoś innego.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Nie ma tu hipokrytów którzy sami ładują a innym mówią "nie bierz bo koks to zło". Mówimy "weź ale bądź na to gotowy i wyciągnij z tego jak najwięcej" Ty jeszcze absolutnie nie jesteś gotowy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o mixa

Następny temat

Czy to uczulenie????

WHEY premium