SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl testosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 236
6 opakowań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
lodzianin1
Jak dla mnie keto saa i masa mięśniowa nie idą w parze


Bo koorwa nie idzie i tyle. Sam reklamowałem keto jak zrzucałem 32kg. Wszelka poprawa parametrów (morfo,hormony, lipidogram itd) w tej diecie wcale nie wynika stricte z diety tylko z utraty BF. Teraz to wiem Nie daj się kolego oszukać teoriom głoszonym przez RP (myślę, że nim też się kierujesz), bo kulisy diety Roberta, jego "diety anabolicznej" są troche inne niż myślisz.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 236
Nie kieruje się nim. Po prostu schodziłem 14kg i na keto zaj**isty zjazd wagi. Wracając do sprawy. Dobry środek na pierwszy cykl? Co zmienić w diecie. Widzę ze masz duze doświadczenie na forum i Twoje informacje są mi bardzo przydatne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 236
lodzianin1
Ile masz tego testa?
Troche mała dawka 200 mg tygodniowo
Ogolnie zarys ci przedstawił dobry


Coś więcej mi podpowiesz? 200mg mówi ze jak nie miałem styczności da rade. Ale oczywiście wysłucham Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 236
Jutro chciałbym zrobić badania. Mam listę. Doradzicie mi co i jak gdy już będę miał wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Spokojnie możesz dać 300 mg
Będą wyniki to wstawiaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 236
Możesz się odnieść co do pregnalu? Czy trzeba go aplikować przez cały czas trwania cyklu i na koniec clomid czy po zakończeniu cyklu dać hcg i clomid?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Hcg dawał bym na cyklu co ok miesiąc i po cyklu, później dopiero serny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 236
Morfoogia
Cukier
Kreatynina
Test calkowity
Estro
Prolaktyna
Progesteron

Lh
Fsh
Cholesterol z frakcjami
Panel tarczycowy
Panel watrobowy

To wystarczy? Serny tzn clomid tak? Do mnie trzeba możliwie jak najprostszym językiem. Nie ogarniam waszego języka jeszcze hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 236
Koledzy trochę mnie irytuje to ze jakiś 19 latek bierze się za saa gdzie na siłowni był pewnie miesiąc i bierze się za koksy. Ma 32 strony i milion odpowiedzi na d****ne pytania gdzie na pierwszy cykl chce ładować 3 anaboliki a ja gdzie do saa dorastam od 4 lat mając 28 lat i trochę więcej w głowie od niego nie mogę dostać od was odpowiedzi na dość ważne dla mnie pytania. Chyba koksy odłożę jeszcze w czasie. Bo jeśli nie dowiem się od was podstaw to szkoda sobie zrobić krzywdę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hgh w sporcie wytrzymałościowym

Następny temat

Dawkowanie Boldenone i testosterone

WHEY premium