SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl-kilka pytań co lepiej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 553
Czesc wszystkim.
Planuje teraz wejsc na swoj pierwszy cykl,bedzie sama meta tylko ale mam kilka takich pytań, a więc do rzeczy. Mam 22 lata 184cm wzrostu i waże 64kg, wkurza mnie to że jestem chudy a ciezko jest mi przytyc, byc moze przez to że pale papierosy. Postanowiłem teraz wejśc na swój pierwszy cykl żeby zrobić troche masy i zacząć ćwiczyć na siłowni. Plan mam taki żeby przytyć chociaż do 80kg-90kg i mieć w miare jakieś mięśnie, dieta będzie ułożona i treningi też.
Tutaj moje najważniejsze pytanie czy od razu wchodzić na cykl czy zacząć ćwiczyć normalnie a na cykl wejść dopiero na wiosne ?
Prosze o porady bo wiem że tutaj są osoby które potrafią dobrze doradzić itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem - aktualnie nie ćwiczysz ale na cykl byś wszedł?

Wypełnij ankietę https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
Planuje zrobic cykl I ZACZAC cwiczyc na silowni,zrozumialem ,iz nigdy nie cwiczyl I wraz cyklem ma zaczac cwiczyc….
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
hcp
Planuje zrobic cykl I ZACZAC cwiczyc na silowni,zrozumialem ,iz nigdy nie cwiczyl I wraz cyklem ma zaczac cwiczyc….


Wlasnie watpie ocb. Z tego wynika, ze jest jak piszesz, z drugiej strony cos sie juz kiedys o mete pytal i pisal, ze cwiczy. Poczekamy zobaczymy

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hcg po cyklu

Następny temat

Test Cyp 600mg + NPP 300mg + turanabol 30mg MASA

WHEY premium