SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl i moje doświadczenia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11398

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 227 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 786
Chwile mnie nie ma i ci swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 227 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 786
Forme mam dobrą teraz zamierzam zrobić kilka cykli ćwicząc tylko domowo i to podstawowe ćwiczenia, cel to nie mięsnie cel to 90 kilo masy czy to tak ciężko ogarnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 227 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 786
k***a biorę antybiotyk od 4 dni i cały czas robię przysiady pomki i się podciągam nie jedne na moim miejscu zrobiłby pod siebie więc przestańcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 227 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 786
Zarzuciłem wieczorny antybiotyk o 22 i zap*****lam już godine, szanujcie czyjąś pracę a nie w ten sposób podchodzicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
dobrze ze w sobote temat rozpoczales, w poniedzialek pewnie tak ladnie by sie nie rozwinal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Masz zryty beret niezle
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 227 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 786
No k***a chyba ty masz o ch** ci chodzi człowieku skąd te twoje j**ane osądy weż schowaj do dupy to co ci stamtąd wychodzi teraz to już mnie wk***iasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Johny Bravo1997
Forme mam dobrą teraz zamierzam zrobić kilka cykli ćwicząc tylko domowo i to podstawowe ćwiczenia, cel to nie mięsnie cel to 90 kilo masy czy to tak ciężko ogarnąć?


Jak cel to nie mięśnie tzn ze chcesz zrobić świniomase tak?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 227 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 786
Człowieku wstałem dziś o 4.20 jestem chory na antybiotyku i zap*****lam zalany potem a ty tu siedzisz na nie powiem czym i klikasz ch** wie co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 227 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 786
k***a dokładnie tak, właśnie taką masę chce robić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak się dobrze odblokować

Następny temat

PCT pomoc w rozpisaniu

WHEY premium