SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - estro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Zdrowie i Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 293
Witam, zacząłem ponad miesiąc temu swoją przygodę z saa, na ten moment leci sam prop 100mg e2d i mam pytanie odnośnie moich badań.

Testosteron: 566,73 ng/dl. 47,01 - 980.56 (wynik przed cyklem)

Estradiol: 45,00 PG/ml. 11,00-44,00
(Wynik przed cyklem)

Testosteron: 2 936,22 ng/dl (3 tyg od pierwszego strzała)

Estradiol: 72,00 pg/ml

Czy jest sens przy tym poziomie testosteronu zbijać ten estradiol? Mam w razie co pod ręką arimidex, z góry dzięki za odpowiedź pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Wrzuac ankietę działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 293
WIEK: 24
2. WAGA: 96kg
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps: 53
-klatka: 147 pod pachami
-udo: 70
-talia: 76
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3
6. DIETA: białko musi być
-białko: 2g/kg mc
-węglowodany: roznie
-tłuszcz: w górnych granicach zapotrzebowania
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: mój pierwszy cykl
8. TRENING: obecnie jeszcze w domu ale niebawem wybieram się na siłkę
9. CEL CYKLU: sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 9-11%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto/chudnie
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: raczej brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: do tej pory trenowałem rozrzutnie jeśli chodzi o metoty treningowe, ciężko okreslic
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Ogolnie 72 przy normie jaka podales to juz dosc sporo. Osobiscie bym zbijal celujac w okolice 50.
Nie musisz idealnie celowac we widelki, chyba ze czujesz sie jakos mocno kiepsko na takiej ilosci estro lub Twoj organizm reaguja mocna retencja, podzyszonym cisnieniem czy tradzikiem na skorze.
Takie okolice 50 powinny byc juz ok. Nieco wyzsze niz norma Ci nie zaskzodzi w niczym jak i tak testo pewnie na poziomie 300% gornej normy%) 0,5 tabsa exe co 3 dni i po 2-3 tygodniach ponowana kontrola zeby sprawdzic czy dawka jest optymalna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Widziałeś jego wymiary? Przecież to oszust jakiś troll i d****

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
No ankieta z kosmosu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Siemka, no w ankiecie wymiary z kosmosu i to "do tej pory trenowałem rozrzutnie" hehe dobre ;D
Ale mimo wszystko co do estro to ja bym powiedział że zależnie od samopoczucia, naturalnie to estro było w górnych widełkach, jeżeli nie ma problemów z Gino, ciśnieniem, nadmierna retencja to ja bym jeszcze te okolice 70 zostawił.
Ale jeżeli coś się dzieje nie tak to tak jak Tomek powiedział to 40-50 bedzie takie bezpieczniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 293
Takie posiadam wymiary, ankieta wypełniona a co kto o tym pomyśli to w sumie jego indywidualna sprawa.

Czuje się ok, nie ma jakiejś wysokiej retencji wody, może delikatnie na twarzy czuje że jestem pulchniejszy jakby, aczkolwiek w lustrze nie widać większych zmian..

Nie mam exe mam tylko arimidex 5mg i w takim razie pytanie ile powinienem go mniej więcej łyknąć żeby ta górna granica była zachowana, wiem że każdy inaczej reaguje, ale zanim zrobię badanie to bym chciał wiedziec jaka dawka bym nie przesadził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Armidex 5 mg masz ? Wrzuc jakies zdjęcie swoje bo z tymi wymiarami to już na scenie powinieneś stać mając MP

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 293
Arimidex 5mg/ml

Planuje dziesiątego dorzucić do cyklu NPP w dawkach min, mogę coś zrobić ale to jak już będę z powrotem na silce bo nie mam już poprzednich zdjęć

A więc jaka by to była dawka w takim razie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
. Dal bym 0.5 mg a następnie co 2 dni po 0.25 i po 2 tyg powtórzył badania
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zespół gilberta

Następny temat

Dawkowanie oxy i pare pytan

WHEY premium