SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl / wiek rozpoczęcia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10043
Cześć
Mój wiek to 18 lat , waga 75 kg. przy wzroście 180 cm. .. na siłownie chodz rzetelnie od dwóch lat.
Mój cel treningowy to zrobienie dobrej masy.

Chciałem dowiedzieć sie w sprawie odpowieniego wieku (stosownego) do rozpoczęcia cyklu sterydowego na mase.

Moja wiedza o dopingu jest niska .. czytałem głównie o cyklu na metanabolu + środkach koniecznych do stosowania by chronić ogranizm od wewnatrz. ..
Jednak moja pytanie brzmi : Czy wiek jest wporządku ?
Prosze o sensowne wypowiedzi.

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
skint73
A cóż tu pisać. Z jednej strony za wcześnie, z drugiej większość piszących tutaj zaczynało cykle w takim mniej więcej wieku. Lepiej by było jakbyś poczekał jeszcze te powiedzmy 2-3 lata, przez ten czas pilnował diety i treningu, osiągnął optimum jeśli chodzi o trening na sucho i dopiero wtedy wjechał ze wspomagaczem. Ale jeśli nie chcesz czekać to daj ankietę i pomyśl o pierwszym cyklu, na mniej inwazyjnych środkach.


Rychu_
Zalezy co chcesz w tym sporcie osiagnac i jak na to wszystko patrzysz. Z czysto fizycznego punktu widzenia nie ma jakiejs granicy ze w tym i tym wieku organizm ludzki staje sie odpowiedni do brania koksu. To indywidualna sprawa. Wiadomo ze w twoim wieku masz jeszcze spory zapas endogennego testosteronu i w ogole zapas do wzrostu calego ciala bez wspomagania i dobrze byloby najpierw to odpowiednio wykorzystac. Ale wiekszosc zawodowcow czy 'pół-zawodowców' czy nawet wielkich tego forum zaczeła brać wcześniej niż by komuś doradzili. To chyba tyle.


Powiem tak: jak wyżej i tyle w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176
za młody. Poczekaj do minimum 21

Bystre oko czyni cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
A cóż tu pisać. Z jednej strony za wcześnie, z drugiej większość piszących tutaj zaczynało cykle w takim mniej więcej wieku. Lepiej by było jakbyś poczekał jeszcze te powiedzmy 2-3 lata, przez ten czas pilnował diety i treningu, osiągnął optimum jeśli chodzi o trening na sucho i dopiero wtedy wjechał ze wspomagaczem. Ale jeśli nie chcesz czekać to daj ankietę i pomyśl o pierwszym cyklu, na mniej inwazyjnych środkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
25 moim zdaniem to czas na start, jesli jestes zdecydowany na ingerencje hormonalna i przekonany, ze trening to tak wazny element twojego zycia, ze jestes w stanie przyjac ewentualne konsekwencje zdrowotne (fizyczne i psychiczne) stosowania anabolikow.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Zalezy co chcesz w tym sporcie osiagnac i jak na to wszystko patrzysz. Z czysto fizycznego punktu widzenia nie ma jakiejs granicy ze w tym i tym wieku organizm ludzki staje sie odpowiedni do brania koksu. To indywidualna sprawa. Wiadomo ze w twoim wieku masz jeszcze spory zapas endogennego testosteronu i w ogole zapas do wzrostu calego ciala bez wspomagania i dobrze byloby najpierw to odpowiednio wykorzystac. Ale wiekszosc zawodowcow czy 'pół-zawodowców' czy nawet wielkich tego forum zaczeła brać wcześniej niż by komuś doradzili. To chyba tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej to po skończonym okresie dojrzewania , jak już się hormony ustabilizują . Czyli 23 lata . Poczekaj jeszcze , im dłużej czekasz tym lepiej dla ciebie , to jak inwestycja w swoje zdrowie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94919 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
dobrze by było tak przed 21 rokiem życia nie mieszać w układzie hormonalnym

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
W Twoim wieku tez miałem taki problem;] i odpuściłem sobie na 2 lata, ale czarne myśli wróciły i poszło ;D

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 922
Co najważniejsze przez te 2 lata udało mi się 15kg zrobić bez pomocy saa,

"nie czynimy dobra, które chcemy, a zło którego nie chcemy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94919 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Rinzer stosowałeś jakieś suple itd???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Dobry trening + dieta + suple przez 2 lata jeszcze. Potem możesz się brać za saa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok tamoxifen

Następny temat

Płodność

WHEY premium