SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
1. WIEK:25
2. WAGA: 80
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps:40
-klatka: 120
-udo:56
-talia:90
5. STAŻ NA SIŁOWNI:9
6. DIETA: Aktualnie brak
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING:6 dni tygodniowo
9. CEL CYKLU: masa przy zachowaniu jak najwiekszej gęstosci
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:----
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):do chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: drobne problemy wątrobowe
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: nierobie
-przysiad:do 100kg ze względu na problemy z kolanami

A więc tak zaczne od tego iż niemogę od 5 miesięcy przeskoczyc wagi 80kg (suplementy, dieta, treningi) >aktualnie jem wszystko bez diety i nadal nawet 1kg wiecej.W raach wyjasnienie odrazu mówie że jestem sam sobie winny poniewaz poplynelem troche z uzywkami. Mam sztrombe, deke, wino i teścia (w ilosciach których napewno niezuzyje na pierwszy cykl.Odrazu proszę o opisanie osłonek oraz odblokowania.Chodzi mi o przyrost kwesti 15 kg i jak najmniejsze napuchnięcie wodą.Niespieszy mi sie zbytnio ale zalezy na jak najwiekszej gęstosci mięsni takze cykl moze byc długi.Z suplementów posiadam: kreatyne cm3 ,tribulus tetris, garniery ok 12 kg, aakg, glutamine, aminokwasy, witaminy,tauryne, białko izolat 80 2kg. No to czekam na odpowiedzi , z góry dzięki.Acha i co to ta sztromba bo butela dosc duza hehe i ponoc sok z malpiej przysadki hehe ale nigdzie nieznalazlem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24376 Napisanych postów 68065 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537727
jesli kiedys miales 103 kg, JESLI byles duzy to nie powinienes miec duzych problemow zeby wrocic do tamtej formy, miesien ma dłuuuga pamiec, takze na dobrym zarciu byc szedl.
wyzej cos rozpisalem, lodzianin tez cos napisal

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
staż na siłowni 9 lat czy miesięcy bo jak to drugie to daruj sobie pozatym napisz coś o diecie a jak jej nie masz to pocwicz na niej rok dwa i wtedy pomysl o cyklu ale napewno nie takim jakim tu napisałeś 3 środki na pierwszy cykl kpisz sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
jakiego masz teścia??
na pierwszy cykl to propionat dobry , metanabol, winstrol +propionat , propionat +metanabol , wszystko zależy od celu ,

deke na póxniej zostaw,

15kg dobrego jakościowo mięsa.. hmm bedzie ciężko , ja na twoim miejscu z 5kg MIĘSA już bym sie cieszył

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
ta sztromba bo butela dosc duza hehe i ponoc sok z malpiej przysadki hehe ale nigdzie nieznalazlem.

że co???

15 kg czystego mięcha?fantazja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
tak jak flex żeby zrobic na szybciora 15 kg czystego mięcha to musiałbys przytyc przynajmniej 30 kg chyba że bez zalewania ale wtedy nawet na saa potrwało by to od 1,5 do 2-3 lat nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
9 lat z przerwami malymi.
testosteron suspension

a te 15 kg to mysle tak o roku czasu zeby bylo jak powiedzialem niespieszy mi sie a zalezy na jakosci. Diete jak stosuje to ogolnie tą podstawowa 2g bialka na 1kg masy ciala a weglowodany to ok 6g na 1kg masy ciala(suplementy) + 5 posiłków dziennie z ograniczeniem tłuszczy do minimum(tłuszcze oliwa z oliwek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
caly czas pisze ze mam czas i mi sie niespieszy a wy sie uparliscie ze na szybciora chce heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
chłopie ćwiczysz 9 lat ,nic w sumie przez ten okres nie zrobiłeś
a teraz chcesz przez rok zrobić 15 kg czystego mięcha???
masz w ogóle jakieś pojęcie o tym sporcie?
radzę Ci lepiej przyjrzeć się dokładniej swojej diecie i treningowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
ale zakładając temata określasz cel danego cyklu co nas obchodzi ile chcesz zrobic w przyszłości ja bym chciał 30 kg czystego mięcha i obnizyc dodatkowo bf o kilka procent pomożecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
metanabol+propionat
meta 1-5tyg 25mg
propionat 1-6(7)tyh 75-100mg E2d

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
w 9 lat to można wiele osiągnac i to bez koksu jest taki jeden koles chyba o nicku "aPaweł" jak się nie myle nic nie brał a ty nawet na koksie nie bedziesz tak wygldał po prostu się nie opieprzał przez te lata treningów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

test cypek i deczka obserwacje w czasie cyklu

Następny temat

Omadren 250mg i Metka

WHEY premium