SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 536
Siema mam kilka pytań dotyczących pierwszego cyklu..na poczatek chciałbym przybliżyć swoją posatć .. mam 24 lata trenuje od 7 lat kick boxing <nie regularnie z kilkoma miesiecznymi przerwami>, obecnie MMA i od 5 lat siłownia ale skupiałem się bardziej na treningach sztuk walki obecnie chciałbym przybrać na masie tzn. chodzi mi o suchy mięsień... żyła skała żeby była ...waże 70 kg przy wzroście 172 cm...wcinam teraz metanabol plus białko i dekstroze...ale za 2 miesiace chciałbym dożuciuć decke i teścia a póżniej winko co o tym sadzicie oczekuje szczerych i sensownych odpowiedzi dotyczących cyklu bo i tak się na niego zdecyduje także nie odradzajcie tylko doradzcie :DDD diete mam zróżnicowaną ale staram się jeśc ogólnie dużo i zwrazam uwage na to co jem ale nie licze wegli ani białka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
po mecie zrob przerwe conajmniej tyle ile trawl cykl, potem ew wino+prop. na deke za wczesnie dla ciebie. dopracuj diete bo jak braknie kalorii to chooj z tego wyjdzie nie masa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Deca i test to typowa masowka, metanabol podobnie
wiec troche bezsens jak ma to byc "skala" chociaz generalnie wiele bedzie zalezalo od diety...

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 536
dzieki Panowie za rady napewno skorzystam pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
jesli juz to bym polecial na krotkich estrach testa i deci...
nie wiem jak z wiedza na temat odzywiania i supli...

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 536
jesli chodzi o odżywianie to staram się zwracać uwage na to co jem... podstawą z węgli są u mnie płatki owsiane , ryż , makaron a z białka to sery plus odżywka białkowa...no i oczywiście codziennie jakieś mięso plus owoce z warzywami... za dużo nie zarabiam także nie stać mnie po prostu na super diete...ale nie narzekam...a krótkie cykle na tesciu i dece czyli jakie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 632
Witam, ćwiczę od 3 lat do tej pory jechałem na samych suplementach staki kreatynowe, aminokwasy, HMB i białka. Generalnie mnóstwo hajsu na to szło a efekty powolne i nie zawsze spełniające oczekiwania. Dlatego postanowiłem spróbować z koksem. mam 187cm wzrost i ważę ok 95kg. Zastanawiam się co wziąć na pierwszy cykl. Nie zależy mi na złapaniu dużej masy, wręcz przeciwnie chciałbym pozostać przy swojej masie. Chcę nabrać suchej masy mięśniowej,rzeżby i siła mogłaby trochę ruszyć bo ost. jakoś stanęła w miejscu. Myślałem o boldenonie 300mg/tydz i ewentualnie winstrol 50mg/tydz do tego no i nolvadex(przypominam ze to będzie mój pierwszy cykl) .Cykl chciałem poprowadzić między 8-10 tygodni. Co uważacie o tej kombinacji? Chętnie wysłucham waszych rad i podpowiedzi. Jestem otwarty również na inny koks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2096 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39137
Bolda narazie zostaw.
Prop dobrze Cię porobi jeżeli wiesz jak jeść i ćwiczyć, a wydaje mi się że wiesz.
Z efektów napewno będziesz zadowolony
I pal to sadło !



Zmieniony przez - novicjusz_ w dniu 2008-11-02 16:39:27

Żyj tak, jakby każdy dzień miał być ostatnim dniem twojego życia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 632
Nom, ale słyszałem że Prop wykazuje silne działanie androgenne, co nie sprzyja organizmowi w dalszym budowaniu masy mięśniowej przy następnych cyklach.A poza tym skutki uboczne: trądzik, łysienie, przerost prostaty, oleista skóra, ginekomastia. No i "odblokowanie" trzeba zastosować. A co do odbloku to Nolvadex czy Clomid ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2096 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39137
Po odbloku mozesz normalnie budować masę bez żadnych problemów, nawet na samej diecie. Skutki uboczne nie będa praktycznie wogóle widoczne, ani odczuwalne po takim cyklu. Na odblok clom.

Żyj tak, jakby każdy dzień miał być ostatnim dniem twojego życia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 632
no spoko,to jak długi cykl zarzucić i jaka dawka tygodniowa będzie optymalna?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miesnie a srodki nasenne i depresanty

Następny temat

kiedy wrzucic hcg?

WHEY premium