SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 457
Witam!Jestem właśnie po swoim pierwszym w życiu cyklu mono (8 tygodni).Moje pytanie kieruje do speców w tej dziedzinie.Jakie suplementy mam zastosować po cyklu Mam 16 lat, 184cm wzrostu, 73 kg wagi,a mój staż wynosi 3 lata...
Dzięki z góry za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Generalnie zadnych, jak masz kase to mozesz sobie kupić jakiegoś no-boostera, dla lepszej pompy i dzięki temu motywacji, ale ja bym nic z supli nie kupował.

Po cyklu robisz tydzień regeneracji wpostaci tygodniowej całkowitej przerwy od siłowni. Później zmieniasz trening i jazda .
Cały czas trzymaj dietę (w okresie regeneracji mozesz delikatnie węgli obciąć). Rosnij

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 457
Tylko jest problem bo pozatym że siedze na siłowni to uprawiam triathlon i nie moge sobie pozwolić na przerwy w treningach dlatego moje zapytanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
To zrób tak, że tydzień bez siłowni, a tydzień na max 50% obciazeniu. Wtedy będziesz mógł uprawiac thriatlon, tylko nie forsuj się za bardzo. Organizm potrzebuje odpoczynku bo się zajedziesz. Później to zaprocentuje

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 457
a czy po tej przerwie mogę zastosować Body Octane MANa???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
kup sobie jakieś aminokwasy, żeby zabezpieczyć mięśnie, bo przy triathlonie napewno trochę ich spalasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GAINER

Następny temat

kreatyna a rzeźba

WHEY premium