SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl, wyniki badań.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Pomoże ktos? Nie chce pogorszyć sprawy, bo miało być lepiej na dopingu a jest gorzej niż bez. Wcześniej nigdy nie miałem takich problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106178
miałeś wrzucić wyniki badań z esteo i pralki bo patrząc na objawy to tam bym szukał przyczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Patrz na drugiej stronie są wyniki. 14 października wziąłem 0.5tab cabaseru ale nie czuję różnicy żadnej. A 16 października zrobiłem strzał z testa do którego wziąłem 1/2 tab aromasinu 25mg/tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lol e2 2x norma prolka poza normą zmniejsz dawkę teścia albo zwiększ dawkę inhibitorów żeby być w "normie" albo blisko normy. Źle znosisz skutki uboczne stąd problemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Dopiero zacząłem z IA tak jak napisałem. Do poprzednich iniekcji przez 3 tygodnie nic nie brałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Być może masz wałek ten cabaser

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Powinno juz zbić po tylu dniach? To pójdę jutro zrobić badanie i będzie wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Jeśli wziąłeś 0,5mg działającego cabaseru, to powinieneś mieć obecnie prolkę w dolnych normach, albo niewykrywalną.
Zrób badania i się dowiesz

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Spoko, jutro pójdę zbadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2586
Badania z wczoraj. Słabo mi zbilo ta prolaktyne po 0.5mg cabaseru. Zjadłem jeszcze 0.5tab aromasinu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CJC 1295 IPAMORELIN I TEST

Następny temat

Testosteron nie działa.

WHEY premium